Prodej dynamického balíčku FlexiFly u CK Neckermann vzrostl o 186 %. Co nabízí?

„CK Neckermann zaznamenala enormní nárůst prodeje dovolené na míru, tedy dynamického balíčku FlexiFly. Oproti loňskému roku se prodej zvedl o neuvěřitelných 186 %,“ říká Jana Hájíčková z CK Neckermann.

A co FlexiFly nabízí? 

-Libovolná délka pobytu, je na vás, jak dlouho potřebujete k relaxaci na pláži nebo poznávání okolí a místní kultury. Zvolte si libovolnou délku pobytu dle vašich možností.

-Odleťte nejen z Prahy. Do světa nemusíte letět jen z Prahy. Nabídneme vám odlety z Brna, Vídně, Mnichova a dalších měst.

-Výběr letecké společnosti. Pohodlná cesta je stejně důležitá jako perfektní dovolená. Zvolte si vámi preferovanou leteckou společnost, třídu a čas odletu.

-Kvalitní hotely a destinace. Garance kvality skupiny Thomas Cook, druhého největšího tour operátora v Evropě, a neustále se rozšiřující nabídka vám zaručí pestrý výběr a špičkové služby pro vaši dovolenou.

-Transfer z letiště a zpět. Další věcí, kterou můžete při řešení exotické dovolené pustit z hlavy, je transfer, který máte zajištěn do většiny hotelů při cestě z letiště a zpět.

-Denně aktualizujeme atraktivní ceny. Ceny našich zájezdů se mohou měnit, jedno však zůstává pořád stejné, jedná se o ty nejlákavější nabídky.

-Kontaktní linka 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I na perfektní dovolené se může vyskytnout neočekávaná situace. Proto jsou pro vás naši odborní operátoři k dispozici na SOS lince 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Nejprodávanější destinace a hotely na FlexiFly u CK Neckermann k dnešnímu dni

Mallorca
Condesa de la Bahia

Condesa De La Bahia Hotel


Hotel leží přímo u písečné pláže a pyšní se řadou vodních atrakcí, které jsou v ceně. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Strava probíhá formou all inclusive.

Více zde: https://objednavka.ckneckermann.cz/#/offers?bis=27.09.2019&dauer=5to8d&erwachsene=2&hotelId=10697&produkt=p&sortierung=PRICE_ASC&von=05.02.2019

Dominikánská republika
Be live Collection Canoa
Hotel se pyšní all inclusive stravou po celých 24 hodin. Nádherná bílá pláž vede až k hotelu a jen 500 metrů daleko začíná národní park. Lehátka, slunečníky a osušky jsou na pláži zdarma.

Be Live Collection Canoa

Více zde: https://objednavka.ckneckermann.cz/#/offers?bis=27.09.2019&dauer=5to8d&erwachsene=2&hotelId=10778&produkt=p&sortierung=PRICE_ASC&von=24.01.2019

Turecko
Sea Planet Resort and Spa
Tento hotel má velkou výhodu v tom, že v létě zde probíhají animační programy v češtině. Prostorné pokoje nabízí veškeré pohodlí. Na vlastní oblázkovo-písečné pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma. Stravování je formou all inclusive. Jedenkrát týdně se koná turecký večer.

Sea Planet Resort

Více zde: https://objednavka.ckneckermann.cz/#/offers?bis=27.09.2019&dauer=5to8d&erwachsene=2&hotelId=284863&produkt=p&sortierung=PRICE_ASC&von=05.02.2019

Foto CK Neckermann

Komentáře