„Ráda šlápnu na plyn, “ svěřila se JO magazínu Inna Puhajková.

Reklama

Zpovídali jsem pro vás krásnou moderátorku sportovních novin Innu Puhajkovou. V rozhovoru se dozvíte, co Inna plánuje do budoucna, jaké je její oblíbené auto či jestli jezdí podle dopravních předpisů…

Vaše povolání moderátorky a modelky je časově náročné a dost cestujete, je pro vás stále řízení auta zábavou nebo nutností?

S ohledem na mé povolání určitě nezbytnou nutností,  nedávnou jsem byla pracovně v Bratislavě, další den v Náchodě a třetí den v Brně. Život bez auta si v dnešní době už neumím představit a je určitě nedílnou součástí mého života. Na druhou stranu musím říct, že mě to za volantem baví, ráda si cestu zpříjemňuju hudbou a nebojím se šlápnout na plyn, ale to bych asi neměla říkat (smích).

Prozradíte naším čtenářkám, jakým autem právě jezdíte? A proč zrovna tento model?

Mám trojkového bavoráka, dvouapůl litr v dieslu, a nemůžu si ho vynachválit. Jezdím s ním spokojeně už přes pět let.

Při výběru auta je pro vás důležitý vzhled auta nebo praktičnost? Řešíte třeba barvu vozu?

Když jsem si auto vybírala, rozhodovala jsem se úměrně podle vzhledu, bezpečnosti a komfortu. 

Je známo, že hodně sportujete,  je tedy pro vás důležitý úložný prostor v autě?

 Vzhledem k tomu, co v něm všechno vozím, tak nejspíš ano. Mí přátele si ze mě dělají legraci, že mám auto místo karavanu. Vozím v něm hlavně sportovní vybavení, jako kolečkové brusle, badmintonovu i tenisovou raketu, několik párů bot a tenisek atd atd, to abych to měla vše při ruce, když se náhodou uprostřed dne rozhodnu jít sportovat. Takže asi tak.

Jaká jste řidička? Tipovali bychom, že máte ráda rychlou jízdu, je to tak? 

Jak už jsem naznačila v jedné odpovědi, jezdím rychle, ale po letech praxe myslím, že bezpečně. Autem jezdím hodně i do zahraničí. Letos jsem byla na Ukrajině, vloni v Chorvatsku a vždy řídím sama. Myslím, že mé řidičské schopnosti jsou celkem bohaté, takže se nebojím na to i občas šlápnout.

Co vy a pokuty? Platíte často? 

Sem tam mi nějaká za rychlost přijde, ale naštěstí to není moc často. 

Dlouhou dobu jste žila v zahraničí, je nějaký rozdíl mezi řidiči v Čechách, v Americe či Rusku?

Řidiči v Americe jsou ukáznění, v Rusku zase naopak, tam si podle mě s žádnými pravidly nikdo moc hlavu neláme. Blinkr nebo plná čára jsou tam neznáme pojmy. Česko bych zařadila do zlatého středu.

Momentálně žijete a pracujete pouze v ČR, nechystáte se opět vycestovat?

Příští týden mě konečně čeká dovolená. Auto ale tentokrát nechám doma. Vypadá to, že to u mě vyhraje Turecko nebo Maroko.

Patrik Rajtar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře