Tip na výlet: Znáte M&M´s World?

Reklama

Obchody M&M´s World představují unikátní síť prodejen, která se specializuje na prodej čokoládových bonbónů M&M’s a brandovaných předmětů s motivy značky M&M’s ve velmi originálním interaktivním prostředí propojujícím nákupní příležitosti a zábavu.Pobočky jsou umístěné napříč zeměkoulí – první byla postavena v roce 1997 v Las Vegas, potom v Orlandu, na Floridě, v New Yorku, Londýně a v roce 2014 byla otevřena zatím poslední  v Shanghai. Jedinečná atmosféra M&M´s Worldu láká každoročně přes 6 100 000 návštěvníků po celém světě, což je dokonce dvakrát více než barcelonský chrám La Sagrada Familia, a prodeje unikátních dárků M&M´s neustále rostou. M&M´s World není jen obchod, je to přímo dovolenková destinace.

Například M&M’s World v Londýně má čtyři patra na ploše větší než 3 000 m2 a nabízí dokonalý čokoládový svět bonbónů M&M´s v samotném centru britské metropole.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8144″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“425″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Máte rádi soutěže? Od 25.5.2016 se můžete zapojit do pátrání po Červeném a Žlutém!

Hlavní hrdinové značky M&M’s se ztratili, takže svět lahodných čokoládových bonbónů je v ohrožení. Naštěstí po sobě zanechávají stopy. Chcete přispět k jejich nalezení? Hledejte a foťte všechna písmena „m“ a cokoli, co je připomíná. Dejte své úlovky na Instagram a nezapomeňte na hashtag #posilejemka. Každé z nich totiž může být stopa. A jedině díky těmto stopám zjistíme, kde se Červený a Žlutý skrývají. Nezapomeňte, že Červený a Žlutý jsou opravdu hraví a vynalézaví, takže mějte oči otevřené, každé „m“ se počítá. Čím zajímavější a rafinovanější, tím pravděpodobněji povede k jejich odhalení. Na 30 nejlepších lovců „emek“ čeká hromada lahodných čokoládových M&M‘s. Tak se připojte a zachraňte čokoládový svět M&M’s!

Komentáře