Vybrané valentýnské speciality na palubách Emirates

Reklama

Zákazníci Emirates, kteří se dnes chystají na romantický výlet či chtějí využít volno v rámci pololetních školních prázdnin, se mohou těšit na valentýnskou nabídku, která je pro ně připravena na palubě letadel a také ve vybraných salóncích Emirates.

Cestující se mohou těšit na valentýnské pochoutky jako jsou brownies a mini red velvet cupcaky, které dnes budou nabízeny ve všech letových třídách Emirates.

 

  • Aerolinka mimo to v rámci svého zábavního systému ice nabídne cestujícím klasické romantické filmy, včetně Samotáře ze Seattlu, Zrodila se hvězda (2018), Jih proti severu, Doktor Živago, Casablanca, Odtud až na věčnost a mnoho dalšího. Kromě filmů si mohou cestující poslechnout speciálně upravené hudební seznamy, například playlist s názvem Love is in the Air a Romantic moments nabízející 123 skladeb od uznávaných umělců, včetně Michaela Bublého, UB40, Céline Dion, Lionel Richie, AI Green a další.

 

  • Zákazníci, kteří ještě nestihli vybrat valentýnský dárek, mohou využít nabídku Emirates s 15% slevou na bezcelní zboží od EmiratesRED.

Emirates také znovu otevírá za dodržení všech bezpečnostních opatření svůj oblíbený salónek na palubě A380. Cestující se tak mohou během svého letu potkat a společně si vychutnat připravené občerstvení a koktejly.

Na zemi si cestující First Class, Business Class, a také vybraní členové věrnostního programu Emirates Skywards vychutnají řadu dezertů inspirovaných valentýnskou tematikou – čokoládová srdce, dorty ve tvaru srdce, jahody v čokoládě a v kokosu či panna cottu s pomerančovo-zázvorovou příchutí s ovocem a pistáciemi. Tyto vybrané sladké pochoutky jsou k dispozici v 19* vybraných salóncích Emirates po celém světě a také v Dubaji. Salónky rovněž nabízejí řadu vybraných drinků, které si mohou cestující vychutnat zcela bezplatně. V tom dubajském nabídka zahrnuje Moët a Chandon Rosé, speciálně vybrané pro valentýnské oslavy, ale také další exkluzivní ročníky, které si mohou cestující vychutnat v průběhu celého roku právě díky dlouhodobému partnerství aerolinky se značkou Moët.

* Bangkok, Birmingham, Boston, Káhira, Kapské Město, Colombo, Düsseldorf, Frankfurt, Glasgow, Hamburk, Los Angeles, Londýn Gatwick, Londýn Heathrow, Manchester, Milán, Mnichov, New York JFK, Paříž Charles de Gaulle a Řím.

Komentáře