Zamilujte si letní vaření pod širým nebem

Strávit skvělé chvíle na pikniku v parku s přáteli, nebo se zastavit po celodenní túře v horách a připravit si teplé jídlo uprostřed přírody. Kdo by nemiloval letní vaření pod širým nebem! Nejlépe si takové momenty užijete s tím pravým vybavením, které vás nezradí a naopak vám pomůže snadno připravit co nejchutnější pohoštění. Vařiče a sady na vaření Primus jsou ideální příslušenství, s nímž vaše cesty a chvíle v přírodě budou nezapomenutelné. Které vařiče a pomůcky by vám při vaší venkovní relaxaci neměly chybět?

Essential Stove – do přírody i do města, pro začátečníky i pokročilé
Vařič Essential Stove Set je perfektním řešením pro všechny, kdo hledají jednoduchý, snadno ovladatelný vařič využitelný při každé příležitosti. Díky jednoduchému designu je maximálně praktický a hodí se i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet kouzlo venkovního vaření. V létě jej využijete během týdenního putování přírodou, na víkendovém kempování u vody a neztratí se ani na pikniku. Vařič si můžete také přibalit ke své houbařské výbavě a přichystat si pak lahodný pokrm z čerstvého úlovku přímo v lese nebo na louce. Celý set se skládá ze závětří se zabudovaným hořákem, dvou hliníkových hrnců a nepřilnavé pánve, která může sloužit i jako poklička nebo podložka pod hrnec. Vařič je k dispozici ve velikosti 1,3 l (3 190,- Kč) a 2,3 l (3 690,- Kč).

Onja – pro milovníky outdooru i stylu
Tento plně přenosný a kompaktní vařič Onja poskytuje dvě plotýnky, které s přehledem zvládnou i velké hrnce a opravdové vaření. Díky popruhu můžete vzít vařič pohodlně s sebou na městský piknik do parku, ale také na víkendový výlet na vodu či na kole. Onja se velmi jednoduše montuje a balí, stabilní vařicí jednotka navíc chrání hořáky před větrem. Víko z dubového dřeva může zároveň sloužit jako prkénko nebo servírovací tác. Čistý skandinávksý design dodává vařiči Onja až puristický půvab, se kterým vás vaše venkovní vaření bude bavit o to víc. Vizuální dojem umocňují i vysoce kvalitní a odolné materiály, jako je nerezová ocel, dub, mosaz a kůže. Vařič Onja je poháněn kartušemi s plynem Primus 100 g, 230 g nebo 450 g. Doporučená cena 3 890,- Kč.

CampFire Prep Set – pravá ruka pro venkovní vaření
Tato sada má vše, co potřebujete k přípravě skvělého jídla venku. Pouzdro obsahuje 12cm CampFire nůž, odolnou dubovou špachtli, vidličku a lžíci, stejně jako struhadlo z nerezové oceli s ostrými čepelemi. Má kapsu na další příslušenství a pouzdro může být rozloženo nebo zavěšeno. Po dokončení vaření ji můžete snadno zabalit a o zbytek se postarat, až se vrátíte domů. Sada obsahuje pět položek plus praktické pouzdro. Doporučená cena 1 790,- Kč.

Zdroj: Primus

Komentáře