Lucka Vondráčková, Láďa Křížek, Suvereno a další pomohou ohroženým dětem

První ročník charitativního, kulturně-sportovního dne pro celou rodinu „Den s klokanem“ proběhne 26. srpna 2018 v pražských Žlutých lázních. Výtěžek ze dne plného sportu, hudby a zábavy poputuje na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek a jeho činnost.

Láďa Křížek

Na akci mezi 10. a 22. hodinou vystoupí celá řada skvělých umělců, jako jsou herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková, slovenský rapper Suvereno, zpěvák Láďa Křížek, kapela Naděje nebo úspěšný soutěžící Superstar Martin Šafařík s letošní finalistkou Eliškou Ruskovou.

Na účastníky Dne s klokanem 2018 čekají také skvělá vystoupení kouzelníka Jana Komberce, Strongmana Jiřího Tkadlčíka nebo parkourového týmu Oldschool Revelation a mnoha dalších, včetně speciálních hostů. Chybět nebude bohatý doprovodný program, mimo jiné sebeobrana, plážový volejbal, pétanque, stolní tenis, tanec s taneční skupinou, skákací hrad, zorbing, malování na obličej, prohlídka lodě či různé naučné a výtvarné soutěže.

Martin Šafařík

Den s klokanem 2018
Žluté lázně, Podolské nábřeží 3, 14000 Praha, 26.8., 10 – 22 hod.

ÚČINKUJÍCÍ:
Lucie Vondráčková
Láďa Křížek
Suvereno
Martin Šafařík & Eliška Rusková
NADĚJE
Dětská show s princeznou Áňou
Oldschool Revelation parkour
Strongman Jiří Tkadlčík
Kouzeník Jan Komberec
Laky Master
Matěj Tauš & The Stokes
Eva Matějovská
Sebeobrana Praha
Návrhář Lukáš Macháček
Ellenah
Aleš Petržela
Marianka Prachařová
Taneční studio
Youtubeři

Slávek Boura

MODERUJÍ:
Dominik Port
Slávek Boura

DOPROVODNÝ PROGRAM:
plážový volejbal
Pétanque
stolní tenis
tanec s taneční skupinou
workout
sebeobrana
skákací hrad
dílničky
malování
zorbing
facepainting
skautský oddíl
prohlídka lodě
Naučné a výtvarné soutěže
+ další speciální hosté
a
TOMBOLA

Den s klokanem je projektem neziskové organizace Kultura na dlani, ve spolupráci především s hlavními partnery Partners Financial Services, Cathedral a Persum PR. Výtěžek z prvního ročníku Dne s klokanem poputuje na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče.

Zdroj: Den s klokanem

Komentáře