Pojišťovny přispívají na doplňky stravy pro těhotné. Získat je můžete se slevou nebo zcela zdarma!

Plánujete miminko, jste těhotná, nebo už dokonce kojíte? Ve všech těchto případech je třeba myslet na vyváženou a hodnotnou stravu, ale také na vaši peněženku. V obou případech vám s tím mohou pomoci i doplňky stravy, které lze nyní získat se slevou nebo zdarma, záleží jen na bonusech od vaší pojišťovny.

Zdraví a správný vývoj dítěte je ovlivňován mimo jiné tím, co maminka jí a pije. Na výživu během těhotenství a kojení je proto kladem obzvláštní důraz. Strava by měla být pestrá a vyvážená a celkový energetický příjem by měl být vyšší než obvykle. Potřebné živiny lze samozřejmě získat z vhodných potravin, ale jejich dodání v doporučeném množství už může být obtížnější. Řeč je především o kyselině listové, která hraje v období těhotenství zásadní roli a je doporučováno její přijímání také formou doplňků stravy.

Těhotenství a posléze i období kojení kladou vysoké nároky nejen na skladbu stravy, ale také na rodinný rozpočet. Ve chvíli, kdy lékař doporučí doplňky stravy, je vhodné zapátrat na internetu a poohlídnout se po možnostech, které firmy nabízí. Např. GS Mamavit nabízí na svém webu speciální akci, v rámci níž je možné získat balení se slevou nebo i zcela zdarma. Výše slevy se odvíjí od pojišťovny, pod kterou spadá maminka.

Na webu www.mamavit.cz stačí vyplnit formulář se jménem, e-mailovou adresou a vybrat vaši zdravotní pojišťovnu. Po odeslání formuláře vám na vyplněnou e-mailovou adresu bude obratem zaslán návod, jak lze tyto vitaminy se slevou či zdarma získat. Podle toho, jakou máte pojišťovnu, naleznete v zaslaném návodu podrobné podmínky o tom, pro koho je sleva určená, kolik balení lze v rámci této akce zakoupit a jak podat zmíněnou žádost.

Obecný návod vypadá následovně:

  1. zakoupíte GS Mamavit osobně v lékárně nebo z pohodlí domova na www.gsklub.cz
  2. vyplníte žádost o příspěvek, kterou vytisknete a podepíšete
  3. žádost společně s originálním účetním dokladem a fotokopií těhotenského průkazu zašlete vaší pojišťovně, případně zanesete osobně na pobočku
  4. pak už jen počkáte na vrácení peněz

Komentáře