Stezka korunami stromů oslavila 4 roky

Reklama

Pojďte se s námi projít …

Novodobá dominanta Lipna, Stezka korunami stromů, oslavila 20. července své čtvrté výročí otevření. Již tradičně byl program zaměřený na rodiny s dětmi. Ti menší se těšili na družinu kejklíře Půpy, který je k nezastavení a každého naučí minimálně jeden nový trik. Rodiče potěšila českokrumlovská pouliční kapela Dark Blue Elephants, která zahrála písničky Jaroslava Ježka, Voskovce a Wericha. 

Stezka korunami stromů Lipno se stále drží na předních místech v návštěvnosti turistických cílů a to nejen v Jihočeském kraji. Za uplynulé čtyři roky ji již navštívilo přes 1,3 milionu návštěvníků. Sezóna na Lipně prý nikdy nekončí a pro Stezku to platí dvojnásobně. Navštívit ji totiž lze během celého roku. „Neustále chystáme nová a nová překvapení a snažíme se aktivity na Stezce rozvíjet. Jsme rádi, že si k nám hledají cestu noví návštěvníci, ale vracejí se i ti, kteří u nás už dříve byli,“ komentuje oblibu Stezky její ředitel Filip Pekárek.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9484″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Stezka korunami stromů Lipno má nakročeno do své již páté letní sezóny a zároveň se schyluje k otevření unikátního rodinného parku Království lesa, který vzniká jen kousek od Stezky. „Originální prolézačky, lanovky, dřevěné domky, rozsáhlé provazové sestavy, houpačky a další herní prvky jsou přímo inspirovány životem v lese, jeho magickou atmosférou a rukopisem, který je typický pro šumavskou přírodu,“ popisuje Filip Pekárek království dětských zážitků. Podle Pekárka tak Lipno potvrdilo svoji pozici coby rodinného regionu číslo jedna v České republice. „Dlouhodobě pracujeme na tom, aby se u nás právě rodiny cítily maximálně komfortně, aby se na Lipně líbilo hlavně těm nejmenším. Jsme rádi, že náš koncept funguje a můžeme přinášet stále nové a nové aktivity,“ uzavírá Pekárek.

Pro letošní mimořádnou sezonu je připravená speciální edice karty Lipno.card k Olympijskému parku Rio – Lipno 2016.  Limitovaná edice karty Lipno.card, je unikátní nejen svým designem, ale především výhodami. Rodinné vstupné do Království lesa na celý den pořídíte s Lipno.card o 10% výhodněji.

Komentáře