Studio pro ženy slaví 25 let! Špičkovou předporodní i poporodní péči doporučuje Tereza Kostková a další osobnosti

Reklama

Studio pro ženy v Praze ve Vodičkově ulici slaví 25 let od svého založení. Za tu dobu si vybudovalo skvělé renomé, otevřelo pobočky v Karlových Varech a v Říčanech, pomohlo tisícům žen i párů a stalo se vyhledávaným i mezi známými osobnostmi, jako jsou například Tereza Kostková či Jitka Čvančarová.

V roce 1993 založila, jako jedna z prvních v České republice, porodní asistentka Magdalena Mikulandová v Karlových Varech nestátní zdravotnické zařízení Studio pro ženy. Studio bylo zaměřené hlavně na specializovanou a nadstandardní přípravu těhotných k porodu s následnou poporodní péčí. Dnes se nabídka rozšířila i o kompletní fitness aktivity, kurzy snižování nadváhy, rehabilitační služby pro neplodné páry, řešení neplodnosti, inkontinence i klimakteria a další aktivity zejména z oblasti gynekologie.

Velmi oblíbené jsou předporodní kurzy, které Studio pro ženy nabízí. Kurzy jsou rozděleny podle stupně a otevírají se každý měsíc tak, aby se každá nastávající maminka přihlásila do kurzu dle termínu naplánovaného porodu. Může přitom chodit od první hodiny nově otevřeného kurzu nebo vstoupit už do kurzu rozjetého. Cvičení pro těhotné se realizuje v předporodních kurzech a v  kurzech cvičení pro těhotné. Každá cvičitelka má svůj vlastní postup se stejnými prvky. Ideální je cvičit od 3 měsíce těhotenství.  Značnému zájmu se těší i pilates pro těhotné, jóga pro těhotné a cvičení v bazénu.

Citace Magdalény Mikulandové: „Studio pro ženy je především specializované na profesionální péči pro těhotné, maminky, otce i babičky a nejvíc jsme hrdí na to, že již 25 let poskytujeme péči na vysoké úrovni a lidé stále chodí a vracejí se k nám,“ konstatuje majitelka Studia pro ženy a zkušená odbornice Magdalena Mikulandová.

Studio pro ženy nabízí:

  • Těhotenské a předporodní kurzy
  • Cvičení pro těhotné (pilates, jóga, tanec, plavání)
  • Cvičení po porodu + hlídání dětí od 6 týdnů
  • Poporodní návštěva (šestinedělí, kojení)
  • Cvičení s miminky a batolaty
  • Řešení neplodnosti, inkontinence, klimakteria
  • Kurzy hubnutí metodou Metabolic Balance
  • Anti-ageingové konzultace

Zdroj: http://www.studioprozeny.cz/

Komentáře