Tip na výlet: Aqualand Moravia

Největší a nejmodernější český akvapark se nachází pod Pálavou u břehu nádrže Nové Mlýny. Aqualand Moravia má celoroční provoz. Dne 10. června nabídne vstupné do akvaparku za 1 korunu na tři hodiny, tím si můžete areál otestovat včetně všech novinek, které park nabízí. Otevřeno bude denně od 9 ráno do 21 hodin.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8363″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Co najdete v Aqualand Moravia? Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 vnitřních a venkovních tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené až pro 3místné rafty si mohou v letních měsících návštěvníci vyzkoušet vůbec poprvé v České republice. K dispozici jsou, kromě jiných, i oblíbené celoročně otevřené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče. Aqualand nabízí celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu, rozsáhlou wellness zónu Forum Romanum, sluneční a římské lázně, Imperium Restaurant a Coffeeland. Kromě četných atrakcí si lze užít také sirné koupele při balneo procedurách. Tato voda má blahodárný vliv na lidský organizmus, její pozitivní účinky spočívají zejména v oblasti snížení bolestí pohybového aparátu, ve zlepšení pohybů kloubů končetin a páteře, úlevě pro osoby s revmatickým onemocněním a zlepšení celkové kondice. Zdrojem je pramen geotermální vody s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek s výstupní teplotou pramene 41,7 °C, který je v Česku zcela unikátní. Vyvěrá v hloubce 1 450 metrů pod terénem a jde o druhý nejsilnější sirný pramen v České republice. Wellness část zase nabízí řadu saun a širokou nabídku masáží a procedur.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8362″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“315″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Od května mají pár kroků od akvaparku otevřený hotel Aqualand Inn s výhledem na Pálavu, takže není nic snazšího než vyběhnout v županu z hotelu rovnou k bazénu. Během roku nebudou chybět speciální nabídky pro hosty, jako třeba možnost nočního koupání. „Chceme návštěvníkům dopřát nejen kouzelný relaxační, adrenalinový a gurmánský zážitek, ale také možnost ubytování v rámci našeho komplexu s bonusem čerpat výhody spojení hotelu s akvaparkem. Zatím registrujeme nejvyšší zájem zákazníků z Prahy a Středočeského kraje. Místa si však rezervují i Rakušané a Slováci,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. A právě na letní sezónu se musel hotelový komplex připravit. „Připraveny jsou i zdánlivé maličkosti pro pohodlí hostů. Například náramkový čip, který slouží jak pro pohyb v celém areálu, tak pro vstup do všech částí akvaparku či pro využití dalších služeb,“ dodal Pavlacký. Vybrat si lze z několika typů pokojů a apartmánů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8364″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“277″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Léto plné akcí, přijede i česká Miss Andrea Bezděková
Hned po zahájení léta zažijí lidé pořádnou show. 4. července se odehraje Ibiza párty, která nabídne například barmanskou show, street dance a další zajímavé animační programy. 16. července si zase zájemci užijí Summer párty, jejíž součástí bude módní show, včetně ukázky práce modelek. „Nebude chybět ani výuka chození po mole a přijede i letošní Česká Miss Andrea Bezděková,“ doplnil Pavlacký. 30. července se budou slavit narozeniny Aqualandu Moravia, a to už třetí. Připraven bude program pro celou rodinu. V srpnu budou zase dny v duchu sportu, odehraje se totiž Aqualympiáda.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8365″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Novinky, které stojí za to vyzkoušet:
1. Bar přímo ve venkovním bazénu Riviéra. Nejrůznější drinky i jiné dobroty pro vás totiž připraví personál přímo v bazénu.
2. Po jízdě do zóny odpočinku, která je hned vedle oblíbeného bazénu Riviéra. Součástí je i bar, který je kousek od venkovního Burger baru. Vychutnat si můžete například letní fresh drinky. Jako bonus si užijete krásný výhled na malebnou Pálavu. Další novinkou je totiž zmrzlinový bar, který jistě ocení nejen děti, ale i dospěláci. Kvalitní kopečková zmrzlina a oblíbené nanuky čekají jen na vás. Součástí chill out zóny bude také místo pro pěnovou párty, výuku tanců, ale i privátní lůžková zóna s VIP servisem. Nebude chybět ani místo pro venkovní masáže. I letos můžete samozřejmě navštívit restauraci Imperium, kavárnu Coffeeland, Wellness bar, Pool bar, Pizzerii Marcus, Grill bar, ledové tříště, Burger bar a Crepes. Uff, výběr je to tedy pořádný!
3. Pochlubte se fotkou z jízdy na tobogánu díky photopoint v hale Adrenalium. Ten vás automaticky vyfotí při jízdě na tobogánech. Jakmile dofičíte, můžete si fotku prohlédnout. Když se vám bude líbit, objednáte si ji za poplatek. Zakoupit lze buď vytištěnou fotografii, nebo jen digitální podklady zaslané na e-mail.
4. Dobrá zpráva pro ty co neradi čekají ve frontě, stačí projít turniketem se svým čipem a získáte za malý poplatek raft pro první jízdu na tobogánu. Výhoda? Nemusíte čekat frontu u dojezdu. Alespoň tak. Fronty ale mají i své výhody, přece. Můžete se seznámit s ostatními návštěvníky!
5. 7D kino, které najdete v pravé části vstupní haly Aqualandu Moravia. A to ještě před turnikety. Dostanete 3D brýle jako v klasickém kině. Tato zábava bude dostupná i lidem z venku bez vstupenky do akvaparku.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8368″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

6. Se vstupenkou z e-shopu www.koupejse.cz vás rychleji odbaví při vstupu do akvaparku. Na pokladně číslo 6 se totiž odbavují vouchery právě z e-shopu. Můžete si tak ušetřit čas.
7. Pohodlná doprava taxíkem. U vchodu do Aqualandu Moravia mají stanoviště taxíky TOP1TAXI. Ty vás svezou, kamkoliv potřebujete.
8.  Výhodnější vstupenky a pohodlná doprava. Aqualand Moravia spolupracuje s Kordis JMK. Díky tomu můžete mít výhodnější vstupné k nám do akvaparku. Jak to funguje? Návštěvník s platnou jednorázovou, jednodenní či předplatní jízdenkou IDS JMK získá nárok na slevu na vstupné zakoupené na pokladně ve výši 10 %, a to jak do Aqualandu Moravia, tak i do wellness části. Slevu mohou takto získat všechny věkové skupiny. Slevy se však nevztahují na permanentky, akční nabídky, vstupné koupené na e-shopu a na slevových portálech. Sleva 10 % se také nevztahuje na poplatek za přechod mezi zónami.
9. Potřebujete si vybrat peníze? Nově je ve vestibulu u pokladen bankomat RFB. Pokud si tedy najednou potřebujete doplnit peněženku, nemusíte zoufat. I tuto službu u nás najdete. Bankomat mohou využít návštěvníci Aqualandu Moravia, ale též hosté ubytovaní v hotelu Aqualand Inn.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8367″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Komentáře