Unikátní dětský autosalon přinese unikátní testovací jízdy v CCM

Reklama

Atmosféru jako na některém ze světových autosalonů zažijí návštěvníci v Centru Černý Most. Od 1. do 3. června si pro ně nákupní centrum ve spolupráci se společností Rychlypresun.cz přichystalo první dětský autosalon. Na Central Plaza se představí expozice elektrických autíček inspirovaných vzhledem skutečných modelů od renomovaných světových automobilek. V rámci doprovodného programu proběhnou zdarma testovací jízdy a chybět nebude ani soutěž o dětské elektrické autíčko Audi Q7.

 

Centrum Černý Most připravuje na Mezinárodní den dětí další zajímavou událost pro své nejmenší návštěvníky. Na prvním dětském autosalonu bude představeno devět originálních licencovaných elektrických autíček. Miniatury jsou věrnými kopiemi skutečných vozidel od předních světových značek, jako jsou BMW, Audi či Mercedes. Pro členy věrnostního programu budou navíc pořádány testovací jízdy ve vystavených miniaturách. Doprovodný program, probíhající od 20. května do 20. června, určený pro nové věrné členy doplňuje také soutěž o stylové Audi Q7.

Interaktivní výstava na Central Plaza potrvá od 1. do 3. června a zajisté uchvátí všechny milovníky automobilů. „První červnový den patří především dětem, proto jsme pro ty nejmenší přichystali autosalon plný věrných miniatur. I když zábavný program pro rodiny s dětmi připravujeme celoročně, den dětí je prostě výjimečný,“ říká Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most a dodává: „Navíc věříme, že se díky výstavě do dětských let alespoň na chvíli vrátí také dospělí automobiloví nadšenci.“

Součástí expozice, kterou Centrum Černý Most připravilo ve spolupráci se společností Rychlypresun.cz, budou známé modely předních světových automobilových výrobců. Návštěvníkům se tak naskytne příležitost obdivovat miniaturu BMW X6, jež bylo jako klasický automobil průkopníkem své kategorie, či supersportovní verzi luxusního vozu v podání Mercedesu GLS 63 AMG. Během akce budou mít zájemci o zakoupení těchto elektrických dětských autíček příležitost získat jedinečné slevy.

Registrovat se do věrnostního programu Centra Černý Most je velmi snadné. Žádost lze jednoduše vyplnit v centru u hostesek, na webu Centra Černý Most či pomocí aplikace Centra Černý Most, jež je ke stažení v Apple Store nebo Google Play.

Kompletní seznam vystavovaných elektrických autíček:
BMW X6
AUDI Q7 NEW
AUDI R8 SPYDER
FORD RANGER WILDTRAK 4×4 model 2017
MERCEDES GLS 63 AMG
MERCEDES S63 AMG
VOLKSWAGEN TOUAREG
VOLKSWAGEN AMAROK
RSX NEW

Zdroj: www.centrumcernymost.cz a www.facebook.com/centrumcernymost

Komentáře