Je možné zhubnout 10-30 cm během 90ti minut? Američani i české VIP říkají ano!

Autor: red dne: Út, 10/14/2014 - 22:01.

Nikol Moravcová věří nové hubnoucí metodě

Američani přišli na způsob, jak se během 90ti minut zbavit až 30ti centimetrů. Pokud tomu nevěříte, možná vás přesvědčí nejen fakt, že svá ladná těla tomuto zázraku svěřily sličné slečny českého šoubyznysu, ale také to, co slibuje distributor: Pokud nezhubnete, tak zábal neplatíte. To by šlo, ne?

Jak to funguje?

Princip spočívá v zabalení do bandáží, které jsou předem namočeny ve speciální lázni obohacené o minerály. Díky tomu dochází k detoxikaci, drenáži lymfatického systému a tím se pozná úbytek ihned po 1. zábalu. Tento zábal si u nás oblíbily hvězdy jako Andrea Vránová, Nikol Moravcová, Míša Štoudková, Dominika Myslivcová  a další.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"4242","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"450","typeof":"foaf:Image","width":"260"}}]]

Vypadá to jako sci-fi, ale skutečně to funguje, to ví už i Dominika Myslivcová

Další výhody nebo jen hubnutí?

Hubnutí není jediná výhoda zábalů Hollyvood body wraps. Zábaly napomáhají k odstranění celulitidy, strií, vyhlazují pleť, léčí ekzémy, zlepšují imunitní systém, pomáhají maminkám navracet postavy do původního stavu, jsou vhodné i pro muže, zlepšují krevní oběh atd.

[[{"type":"media","view_mode":"colorbox","fid":"4244","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"412","typeof":"foaf:Image","width":"600"}}]]

Zábal si můžete dopřát v Praze, Karviné a v Liberci. Více info: www.hbodywraps.cz/partnerske-salony/ 

Pokud by jste se chtěli stát partnerským salonem a nabízet zábal také, společnost Hollywood Body Wraps hledá partnery.

Více info naleznete zde: www.hbodywraps.cz/spoluprace-hbw/

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce