5 věcí, které v posteli naštvou každou ženu. Jak se jim bránit?

Sluneční paprsky nás rozpalují a doba dovolených láká k postelovým hrátkám víc, než kdy jindy. Měníme se v ženy – dračice a jako takové vyžadujeme patřičné zacházení, které nemusí být zrovna „v rukavičkách“. Možnosti jsou neomezené a každý upřednostňuje něco jiného. Jsou ale věci, které zkazí náladu snad každé ženě. Vybrali jsme pět nejčastějších hříchů, kterých se na nás muži v souvislosti se sexem dopouštějí.

1. Bez předehry do postele nelez
V úvodu každého lechtivého filmu by mělo být upozornění pro uživatele: Pozor, skutečná žena není na knoflík. Někteří muži si zkrátka (i na základě sledování nemravných videí) myslí, že stačí vyhledat klitoris a vlhkost a vstřícnost je automaticky zaručena. Nic proti vášnivé rychlovce, ale pokud muž ženu před sexem dokáže rozpálit mazlením a něžností, připraví jí i sobě mnohem víc potěšení. Hřebce, který jde pokaždé „rovnou na věc“ je potřeba poučit nebo rovnou vyhodit ze sedla.

2. Divadlo s malým nebo příliš velkým kašpárkem
Marná sláva, každý je trochu jinak stavěný. Když do sebe nezapadáte, může to přinést minimálně napoprvé velké zklamání. Některé páry se s tím s pomocí různých pomůcek a velkou dávkou tolerance naučí zacházet, jiné to rovnou vzdávají. Pokud je ve hře kromě sexu i láska, překonejte stud a navštivte odborníky – kvalitní sexshop nebo rovnou sexuologa. To potvrzuje i vztahová koučka Libuše Konopová, která říká, že „partnerský vztah není jen o sexu, ale žena se s mužem potřebuje i zasmát a cítit se milována, pak toleruje leccos.“

3. Když je mimo provoz
Není to jen o partnerovi, potíže s erekcí může způsobit řada faktorů. Samy víme, co i nám může způsobit třeba stres v práci. Žena by ale musela být světice, aby se jí taková situace nedotkla. Když pomineme fakt, že světice se obvykle sexem moc nezabývají. Především je tu otázka, jestli jsme pro partnera dost atraktivní a dokážeme ho dostatečně vzrušit. Tu hoďte klidně za hlavu, pokud už jste se dostali až sem, tak muž asi ví, proč do peřin vlezl právě s vámi. Raději se zaměřte na to, jestli jde o náhodný „výpadek“, nebo opakující se situaci. Pomoci může lepší životospráva, odpočinek od práce či podpůrný prostředek jako Proerecta, kterou koupíte bez předpisu.

4. Nevymáchaná pusa
Ústa mají v posteli širokou možnost použití, ale jak se začne moc mluvit, může se tím vše pokazit. Většinu žen vzrušuje, když partner popisuje, co s vámi zrovna dělá nebo bude dělat. Řada mužů při tom ale záměrně používá vulgární výrazy, což nemusí každou ženu nadchnout. Pokud vám tohle nebo jiné komentáře partnera vadí, tak mu to prostě řekněte. Ale pozor, ať nepůsobíte jako maminka napomínající dítě, stačí pošeptat „Když takhle mluvíš, tak mě to moc nevzrušuje,“ a poradit mu, co by vám mohl šeptat.

5. Po akci hned usne
Bylo to krásné, oba jste si to užili, a vy máte láskyplnou a romantickou náladu. Chtěla byste se ještě mazlit, povídat si, usínat v jeho náručí. Ale on se odvalí, případně ještě otočí na druhou stranu, a usne. Leckterá žena se v takové situaci cítí „použitá a odstrčená“, ale zkušenější už ví, že to tak není. Muži při sexu spotřebují spoustu energie a jejich přirozenost velí, aby ji co nejrychleji načerpali, třeba na další jízdu! Někteří z nich dokonce uvádějí, že mají po ejakulaci citlivá varlata a další něžnosti v těchto místech jim způsobují bolest. Ať už to je výmluva nebo ne, přimět muže hned po sexu ke komunikaci nebo k dalším něžnostem bývá spíš plýtváním energií. Výjimkou bývá, pokud máte připravenou druhou večeři nebo vydatnou svačinku, na to pánové tvorstva většinou slyší a věnují vám při ní svou pozornost.

TIP OD NĚHO PRO NI
Při návštěvě drogérie se stačí jen lépe rozhlédnout. Zakoupit zde můžete různé druhy kondomů, orgasmický gel nebo vibrační kroužek. Už samotné předání partnerce může být slibnou předehrou.

TIP OD NÍ PRO NĚHO
Aby vaše postelové hrátky neskončily dříve, než začaly, zkuste mu koupit přírodní tabletky Proerecta. Účinek se dostaví už do hodiny po užití a zlepší erekci i sexuální chuť.  Nakoupit můžete i diskrétně na www.proerecta.cz. Jedno balení vám vystačí až na 12 „čísel“.

Komentáře