Erotika: Lekce SM. Dárek, co přinesl do naší ložnice nevídané vzrušení

Byly to s přítelem naše první společné Vánoce. Rozhodli jsme se pro tradiční model: kapr, salát, stromeček… A pod ním spousta dárečků. Jeden z nich ale upoutal od počátku moji pozornost a byl na první pohled netradiční. Středně velký balíček zabalený do světle růžového papíru, ovázaný černou saténovou stužkou a ozdobený černými pírky. „Ten si nechám naposledy,“ pomyslela jsem si. A tak když už byly na mojí hromádce náušnice, kuchařka, pyžámko, poukaz na masáž a peněženka, bylo na čase sáhnout po onom tajemném dárečku.

S napětím jsem opatrně rozbalovala, přítelovi přeskakovaly v očích takové těkavé jiskřičky, ani nedutal. To mě ještě víc přesvědčilo o výjimečnosti toho, co na mě v krabičce čeká. Mašli jsem rozvazovala takřka obřadně. A pak jsem to zahlédla. Hrklo ve mně. Pouta, bičík, škraboška, rukavice.

„Tak co?“ horlivě se tázal přítel. Neměla jsem slov, byla jsem v šoku. Jenže pak mi probleskala hlavou hříšná myšlenka. Začal hrát hru, udělal první výkop a já se dám do útoku, první gól dám já. To budou moje pravidla!

Beze slov jsem mu prstem ukázala, ať jde do ložnice a dala jasně najevo, ať si pospíší. Sama jsem zamířila do koupelny. Vzhledem ke svátečnímu večeru jsem na sobě měla parádní prádlo. Černé. K němu lesklé rukavice, škraboška i bičík a sametová černá pouta ladila. Ze zrcadla na mě koukla sexy kočka: „Mňau“. Do útoku!

„Lehni si na záda a nemluv!“ Ten příkaz zněl z mých úst až neuvěřitelně tvrdě. Sedla jsem si na něj obkročmo a začala ho kousat do rtů. Vzala jsem si do ruky to, co dřív bývalo jeho, ale s mojí nadvládou se jeho úd stal mojí hračku, která měla jediný úkol: uspokojit mě a on byl jen nástroj, který jí to měl umožnit. Sevřela jsem jeho penis tak tvrdě, jak jen to šlo. Reakce byla okamžitá. Zasunula jsem ho do svého vroucího klína a zběsilá jízda začala. Diktovala jsem mu, co a jak má dělat, netroufnul si odporovat. Tahle šou byla plně v mé režii. Nehty drásaly jeho kůži, až sykl bolestí. To mi ale nebránilo, abych si vzala, co mi patřilo – uspokojení. Vrchol byl neskutečný. Odpadla jsem. Netušila jsem, že bude bezprostředně následovat druhé kolo. Odveta.

Zvedl pouta, která zatím zahálela na podlaze ložnice a upevnil mě k pelesti. Bylo jasné, že z vládkyně se stala otrokyně. Nemusel mi vysvětlovat, že teď budu poslouchat já. Klást odpor bylo marné a hlavně: nechtěla jsem, byla jsem zvědavá na to, co přijde. „Tak tys mě chtěla ponížit?“ „Ne pane,“ vydralo se mi z úst automaticky. Byla jsem vtažená do děje, role mě pohltila.

Vzal si mě, předehra byla za námi v prvním kole. Byl tvrdý, majetnický a svoje první vítězství mi dal dopít až do dna – doslova. Jen co se moje rty vzpamatovaly, odpoutal mě a přikázal, abych si klekla. Začal mě práskat přes zadek, bylo to tak akorát na hranici bolesti, která už by vadila. Vyjekla jsem. Tentokrát byl totiž na řadě můj zadeček, na to jsem tedy připravená nebyla. Ale byla jsem za poslušnou holčičku, která splní pánovi každé přání. A najednou to nebylo tak hrozné. Vlastně naopak. Jenže ve chvíli, kdy to bylo nejlepší, přestal. Nařídil mi, abych prosila, žadonila, a to poníženě. Přistoupila jsem na to. A dočkala se: něžně mi sundal škrabošku, položil mě na záda a začal mi láskyplně líbat ňadra, pak sklouzl níž a začal laskat tam, kam mohl jen on. Pak jsme se milovali a byli to zase my dva. Zamilovaní až po uši.

 

Komentáře