Jak zarytá puritánka přes divoký sex k životnímu štěstí přišla

Léta jsem žila v zahraničí. Rodiče šli, jak se říká za prací, když mi bylo 10 let. Pocházím z puritánské rodiny. Téma sex byl pro mne tabu. Budete se divit, ale má představa o sexu byla dosti zastaralá. Časem jsem si našla přítele z podobně smýšlející rodiny. Svatba byla velkolepá a můj první sexuální zážitek byl o svatební noci. Pro mne velmi bolestivá a nepříjemná záležitost. Časem přišli děti  a život tak nějak plynul. Jednoho dne mi přišla zpráva, že se v Čechách koná třídní sraz. Byla jsem překvapená, že si na mě vzpomněli. V dnešní době sociálních sítí nebyl problém mě dohledat. Za každou cenu jsem se chtěla vrátit na místa svého dětství. Manžel o tom nechtěl ani slyšet. S dětmi problém nebyl, byly už dospělé. Prosadila jsem si svou a nadšená odjela na týden do města svého mládí.

Sraz se konal v hotelu, kde jsem měla i svůj pokoj. Setkání probíhalo tak, jak jsem očekávala. Nikoho jsem nepoznala, až na jednoho. Jirka se jmenoval. Jak jsem ho spatřila, okamžitě jsem ho poznala. Ty oči… Byl to můj velký kamarád, chodili jsme spolu plavat, jezdili na kole, lezli po stromech a on na mě nikdy nedal dopustit. Vše probíhalo ve velmi přátelském duchu. Já byla jen lehce nesmělá, a i když nepiju alkohol, tentokrát jsem udělala výjimku. Byl to úžasný večer.

Přesto, že jsem se celý život vyhýbala řečem o sexu, myslím si o sobě, že jsem v celku moderní žena. Od svých spolužáků jsem slyšela slova chvály, jak dobře vypadám. V pozdních večerních hodinách se tančilo. Já byla v kole snad se všemi muži. Ale Jirka, jak ten se na mne díval… Co to bylo v jeho očích? Obrovská  radost, že mě vidí, obdiv, vzpomínky a něco, něco hodně vzrušujícího, co jsem nezažila. Konec večera jsem již trávila pouze s ním. Hodně jsme si povídali. Všichni se již loučili a my dva jsme měli stále o čem hovořit. Pozvala jsem ho ve vší slušnosti na pokoj.

Nevím, co se se  mnou tu noc dělo, ale zřejmě to zapříčinil alkohol. Na pokoji mě Jirka začal líbat a světe zboř se,  já neucukla. Bylo to tak něco krásného, něžného, že jsem zatoužila poznat víc. Jiří byl smělejší a smělejší a já se mu plně oddala. Zažila jsem něco neuvěřitelného a ani se nebránila. Zůstal do rána. Po probuzení jsem měla hodně zvláštní pocit. Co to? Jsem to vůbec já? Hlava se mi motala, myšlenky lítaly… Jirka mi pošeptal, klid,věř mi, jsi nejúžasnější  žena,  kterou jsem kdy poznal, strašně jsi mi chyběla, jak jsem bez Tebe mohl žít? Jeho slova mě uklidňovala a jeho oči mi dodávaly sílu. Celý týden jsme strávili spolu. Celý den jsme se smáli, povídali a večery…

Co vám budu povídat, neuvěřitelná vášeň, která se každým dnem stupňovala. Já zažívala nepoznané a zároveň to opětovala bez sebemenšího pocitu studu. Já mu věřila. Věřila jsem muži, kterého jsem znala chvíli, a přesto dlouho. To moje srdce, ne rozum, to mě přemluvilo. Věřila jsem  mu každé slovo, hltala jeho polibky, mé tělo bylo v jeho náruči hudební nástroj a já zažila poprvé v životě orgasmus. Poslední den odjezdu jsme oba slzeli. Cítila jsem, že má duše křičí: „Ne, neodjížděj, tady je tvé místo, našla jsi svou pravou lásku.“ Ale musela jsem.

Po příjezdu domů, to byla muka. Měla jsem ho plnou hlavu. Připadala jsem si jak školačka, vzpomínky byly tak silné a tělo neskutečně toužilo po těch něžných dotecích. Bylo to k zbláznění. Jiří psal a volal každý den. Nedalo se to vydržet, věděla jsem, že je to on. Po třech měsících,  jsem udělala radikální rozhodnutí. Spálila mosty a šla za hlasem svého srdce. Nebylo to jednoduché, ale udělala jsem zároveň to nejlepší, co jsem mohla. S Jirkou jsme spolu a je to již šest let. Naše dny jsou prosvícené sluncem. Připadám si, že jsme navázali na dětství, sportujeme, chodíme na výlety a milujeme se tak vášnivě, že máte pocit, že vaše duše jsou mimo těla. Je to zázrak. Radujeme se z každého dne. Můj život je dokonalý. Děti nás pravidelně navštěvují, každý má již své a můj exmanžel má již údajně také přítelkyni. Vše je tak, jak má být.

Nějakým řízením osudu, jsem byla tam, kde jsem měla být a poznala tak všechny nádherné stránky života. Nebojte se riskovat, pokud cítíte v srdci obrovskou lásku. Láska vám dává sílu překonávat problémy, dává vám křídla a pocit že se vznášíte je nádherný. Všechna dogmata, která jsme kdy slyšeli a přijali za vlastní, nás pouze omezují v našem prožívání života. Nic není černé, nebo bíle, život je tak barevný, jako všechna roční období, kterými procházíme. Na světě není nic víc, než cítit lásku ve svém srdci a nebát se přijmout to, co vám život nabízí…

 

 

 

Komentáře