Late night aneb Přístupno všem 18+

Reklama

Zažijte skvělou akci pro plnoleté!

Absolutní novinku si pro všechny 18+ nachystala liberecká iQLANDIA – premiérovou party plnou experimentů pod názvem Late night! Takže pokud splňujete věkovou hranici, přijďte ve středu 29. června od 18 do 23 hodin do science centra a užijte si vědecký večírek s ostatními dospěláky bez povyku dětí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8721″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“270″}}]]

Čeká vás tu welcome drink, ochutnávka makromolekulárního baru – alkoholové želé panáky, zmrzlina z piva či kaviár, ukázka tance blesků v rámci show s Teslovým transformátorem nebo třeba Hvězdný kolotoč, na kterém si vyzkoušíte, jak se cítí kosmonauti při zátěžovém výcviku. To ale není vše!

Dále se můžete těšit na akční Science show plnou ohňových experimentů, při které se stanete součástí největší řetězové reakce v České republice při tvorbě zubní pasty pro slony, a na nasvícenou vodní fontánu, která tryská vodu do osmimetrové výšky do rytmů hudby. Co by to bylo za party bez občerstvení?! Ani na to tým iQLANDIE nezapomněl! Zajištěny jsou grilované klobásky, alkoholické i nealkoholické nápoje. Hudbu obstará místní DJ. Přijďte!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8722″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“424″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

iQLANDIA Late night 18+ se uskuteční za každého počasí, a to v expozicích Vodní svět, venkovní Vodní svět, Geolab, Živly a Geo. Vstupné 100,- Kč.

Komentáře