Manžel mě překvapil, konečně jednou upřednostnil moje uspokojení před svým

Byl to večer jako každý jiný. Přišla jsem domů z práce, uvařila večeři, poklidila, sedla k televizi a myslela, že každou chvíli usnu. S mužem jsme si otevřeli víno a povídali si, o všem a o ničem. Asi po hodině jsem si šla lehnout, fakt už jsem neviděla na oči. Slyšela jsem muže, jak jde za mnou. A jéje, pomyslela jsem si, budu muset plnit manželské povinnosti. No co, přivřu oči a chvilku to vydržím. Bude to rychlovka, jako vždycky, misionář, klasika.

Muž si ke mně lehnul a začal s milými slůvky a hlazením, neměla jsem sílu odporovat. Ale po chvilce jsem začala jeho něžnostem věnovat pozornost, choval se nějak jinak. Nebyly to ty samé známé doteky, něco se v něm asi hnulo. (Nebo v práci koukal na porno a našel inspiraci…). Z jeho hlazení přímo čišela vášeň, to mě probralo. A úplně jsem se vzbudila, když sáhl do mého nočního stolku a beze slova, ale zcela jistě vyndal můj vibrátor.

Ani jsem nehlesla, odevzdala jsem se mu. Musím říct, že mě překvapil, jak s ním uměl bravurně zacházet, nejdřív s ním jemně hýbal, pak přitlačil a přesně věděl, kde ubrat, kde zase přitlačit. Bude to znít všelijak, ale se sexem s ním se to nedalo srovnat. Mělo to grády, byla jsem úplně vzrušená a oddala jsem se prožitku, kdy dělá dobře někdo mě, ani mě nenapadlo začít uspokojovat jeho a on to ani nevyžadoval, což bylo to nejkrásnější, co pro mě za poslední týdny udělal.

Úplně ze mě opadl stres, a dokonce jsem chtěla po chvíli zas, jako za mlada, ale tentokrát jsem už jeho pozornost oplácela a ke konci jsme se báječně pomilovali. Ještě několik dní na to jsme vrkali jako zamilovaní puberťáci. Holt něco na dobrém sexu prostě je.

Komentáře