Může i malý kašpárek zahrát velké divadlo? Naše čtenářka se podělila o svou zkušenost.

Sen každé ženy je potkat dokonalého muže. Co znamená  dokonalý muž? Dle mého názoru a mých chytrých kamarádek by měl být přitažlivý, pozorný, vtipný, chytrý, věrný, finančně zabezpečený a úžasný v sexu. Ovšem všechny dobře víme, že tento typ muže neexistuje. Bylo by fajn, kdyby již na základních školách,učili chlapečky, jak být jednou dokonalým mužem. Tedy hlavně pro nás, ženy, co myslíte?Ale k příběhu, který vám chci povyprávět…

V létě loňského roku mě oslovil v obchodě muž. Pomohl mi s nákupem do auta. Byla jsem překvapená. Tento muž vypadal neuvěřitelně sexy. Milý úsměv, příjemný hlas, sportovně oblečen… Ptal se, jestli mě může pozvat na kafe. Co vám budu povídat. Nedalo se nepřijmout pozvání. Začali jsme se scházet. Byl neobyčejně vtipný, zdvořilý, nosil mi květiny a já nechápala…Mé myšlenky směřovaly stále k němu. Má hlava byla plná otázek. Jak to, že zrovna já? Zažívala jsem s ním nádherné okamžiky. Jezdili jsme na výlety, líbali se a já se těšila na první noc plnou vášně. Z nějakého důvodu nám to stále nevycházelo. On musel být dlouho v práci, nebo měl problém s rodiči, vždy se našel nějaký důvod, proč jsme nemohli být přes noc spolu. Až jednou… Skončili jsme pozdě na jednou přátelském večírku. Já přemluvila Radka, aby u mne přespal. Nejdřív odmítal, spousta výmluv, ale má sprcha polibků a proseb byla silnější. V mém příbytku jsem vytvořila romantickou atmosféru a čekala, co bude. Líbali jsme se, hladili a zajížděli do míst, která vás rozpumpují natolik, že už není dál zbytí… Ale ouha! Radek se opravdu snažil být dokonalým milencem po všech stránkách, ale jeho mužská chlouba bohužel chloubou nebyla. Zvláštní pocit… Nic. Toužíte po tom silném spojení těla a nejde to. Necítila jsem nic. A on? Trapný okamžik. Veškerá vášeň a touha byla pryč.  Řekl promiň, teď už víš a odešel. Nezastavila jsem ho.

Druhý den se mi to rozleželo v hlavě. Radek je skvělý, nenudím se s ním, směju se s ním a přeci ho miluju! To bylo zjištění…Volala jsem, ale on nebral telefon. Po týdnu jsem se konečně dovolala a sešli jsme se. Cítila jsem obrovskou lásku v srdci a styděla se za svou reakci. Navrhla jsem, že si s tím poradíme. Poradili. Navštěvovali jsme sexshopy, vybírali různé druhy robertků a dráždidel a v tom byl můj Radek neuvěřitelný. Milování s ním bylo plné překvapení a vždy velmi naplněné. Jde to, milé ženy. On, muž mého nynějšího života, je nejen dokonalý gentleman, chytrý, pracovitý, ale i dokonalý milenec, přesto, že jeho mužská rádoby chlouba nenaroste do objemu ani standardního průměru. Nevadí. Jen jsem vás chtěla podpořit a předat zkušenost, že i malý kašpárek dokáže zahrát velké divadlo  Z vlastní zkušenosti vím, že je to pravda. Já hloupá! Málem jsem kvůli tomu zahodila muže snů a lásku svého života.

 

Komentáře