Mysleli jsme si, že jsme nenápadní, ale přitom jsme rozohnili i další pár. Dělali jsme to jakoby ve čtyřech…

 Rozhodli jsme se vyrazit na hory s nejlepšími přáteli, ale protože šlo o exponovaný termín a všude bylo plno, museli jsme vzít za vděk posledním volným čtyřlůžákem. Šlo o prodloužený víkend, takže jsme všichni usoudili, že to zvládneme. Koneckonců jsme se dobře znali a věděli jsme, že si nebudeme vadit.

Opravdu šlo vše hladce, žádné hádky o koupelnu ani spory o pořádek či nepořádek, naprostá pohoda. Druhý večer jsme se zdrželi v restauraci a příjemně se opili, zábava byla v plném proudu a další lahvinku jsme vypili ještě na pokoji. Zhruba ve dvě ráno jsme šli spát.

Přítel mě začal hladit, a i když jsem ho odrazovala a šeptem vysvětlovala, že tady nejsme sami, byl dost naléhavý. A musím přiznat, že v tom alkoholovém opojení jsem také neměla tolik zábran a hlavně jsem po něm děsně toužila. Věděl přesně, co mě rozdráždí a čemu neodolám. Musím také uznat, že milovat se, propadnout vášni, a přitom se snažit být naprosto tiše, má něco do sebe. Ale…  I když jsme byli maximálně nenápadní, po chvíli jsme uslyšeli, že druhý pár se zřejmě nechal našimi hrátkami inspirovat.

A místo upjatého „ššš“, které by nás mělo krotit, se z jejich postele ozývaly citoslovce, prozrazující jejich vzájemnou vášeň. Také se snažili být nehluční, ale něco zkrátka přeslechnout nešlo. Stud šel stranou. Naopak vědomí, že si to nedaleko vás rozdává ještě někdo další, bylo více než rajcovní. Byl to ten nejlepší sex, jaký jsem kdy zažila.

Jako bychom uzavřeli nad ránem tichou dohodu, nikdy jsme se o tom nebavili, ani slůvkem nezmínili. Bylo to naše veřejné tajemství. Sladké tajemství, na které, když si vzpomenu, dala bych si říct…

Komentáře