Nosková a Čanda se zasnoubili. A obyčejné to rozhodně nebylo. Došlo i na rvačku.

Reklama

Známá zpěvačka Míša Nosková se ještě stále nemůže vzpamatovat z překvapivého okamžiku, který na ni nachystal její partner, dnes už snoubenec, multitalent a ikona klubu I´M Fit Wellness Fitness Jindřich Čanda. Zpětně si celou událost promítá a dodatečně jí docházejí souvislosti.

„Každá žena si přeje být jako princezna na zásnubách. Ale já doslova byla císařovna,“ směje se Míša se slzami štěstí v očích a dodala: „Jindřich vymýšlí v naší svatební agentuře překvapení, nikdy by mě nenapadlo, že budu jednou i já součástí takového epochálního scénáře našich zásnub.“ Zpěvačka tuší, že organizace nebyla vůbec jednoduchá.

Už jen vymyslet celodenní program se šermíři, scénář, turnaj, „fejkové“ svatebčany, celodenní a noční příběh, ve kterém oba byli za historické postavy Karla IV. a Elišky. „Hlavně vůbec nechápu, že dokázal vše utajit. Cítila jsem se jako nikdy v životě, „říká Míša a zálibně si prohlíží svůj briliantový zásnubní prstýnek vyrobený klenotníkem Václavem Štekrem a navržený Valentinou Armandi. „Naprosté finále večera, které skončilo, pro mě naprosto nečekaným pěveckým duetem s Jindřichem, si pouštím stále a stále dokola.“

Přípravy zabraly téměř rok, několikrát bohužel zasáhly vládní covidové restrikce. Postupem času vše získalo kontury, jak by ten den měl vypadat.

„Jsem vděčný přátelům, kteří mi pomáhali. Věděla to jen hrstka lidí, ostatní jsem musel nechat v tom, že se jedná o jednu z našich produkcí. Vyšli mi vstříc v Resortu Dětenice v čele s panem ředitelem Jindrákem, členové Ordo Kromen s Pavlem Novákem, naši osvětlovači a zvukaři, nahrávací studio, kostyméři,“ usmíval se Jindřich, který osobně vedl souboje a dělal další šílené kaskadérské věci. „Největší překvapení to bylo především pro samotnou Míšu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celou dobu myslela, že máme jen další, i když ohromnou, společnou produkci, kde má vystoupit v rámci programu jako překvapení pro snoubence, kteří tam slaví,“ nezvykle se rozpovídal Jindřich, jindy mediálně skoupý na slovo a prozradil, že Míša měla ve scénáři tolik odkazů na jejich společný život, že to vlastně ani nehrála, jen prožívala znovu.

 

Komentáře