Porušení veškerých tabu: Sex ve zpovědnici

Byla to svatba, na kterou nikdy nezapomenu. Když zazněl slib novomanželů, zrovna jsem prožívala jeden z nejlepších orgasmů, a to přímo ve zpovědnici. Tuhle historku jsem řekla jen nejlepším kamarádkám a teď ji (pochopitelně v anonymitě) svěřuji vám. Nechlubím se tím, protože mi lidi buď nevěří, nebo se pohoršují. Málokdo rozumí pohnutkám, které mě k tak šílenému aktu vedly. Milování přímo během obřadu a navíc v kostele, to je teda gól. To prostě nevymyslíš!

Šli jsme na svatbu kamaráda, měl ji v kostele, jak vám jistě došlo z předchozích řádků. Byl to obřad se vším všudy, narváno, květinová výzdoba, díky atmosféře byli všichni výborně naladěni. Romantická nálada dopadla i na mě a i přítele. Drželi jsme se ruku v ruce, přihlíželi obřadu, políbili se. Naše srdce plála. Láska přerostla ve vášeň.

Bylo to tak silné, že jsme nemysleli na nic jiného, než kde se na sebe vrhnout. Jediné místečko, kde jsme mohli mít soukromí, byla zpovědnice. Šílené, já vím. Stala jsem se hříšnicí a ten pocit mě rajcoval ještě víc.

Farářova řeč byla dlouhá a poměrně hlasitá, ozvěna v kostele udělala své, takže si nás nikdo nevšiml. To by byl trapas, ale to nás v té chvíli nesvazovalo. Vrcholu jsme dosáhli se slavnostním „ANO“. A to bylo i naše „ano“. Byli jsme tak zamilovaní, že mě přítel ještě toho večera požádal ruku. Nemohla (a nechtěla) jsem odmítnout.

Komentáře