Sex s tchýní mi rozšířil obzory. Tajně se mu oddáváme dodnes…

S Alicí jsme se znali šest let. Začali jsme spolu chodit už na střední. Dokonce jsme spolu studovali i na vysoké. Já pak šel na vojnu a ona si mezitím dělala praxi jako zubní laborantka u své matky.

Nikdy jsem ji nepodvedl a věřím, že ani ona mě. Měli jsme spolu krásný vztah, plný lásky, svobody a tolerance. Dalo by se říct, že jsme ideální pár.

Jednou v létě, když jsem zrovna na vojně dostal výjimečné vycházky, jsem se rozhodl, že ji překvapím na chatě. Z Milovic, kde jsem sloužil, jsem to k nim měl slabou hodinku autobusem. Oholil jsem se tedy, navoněl, cestou koupil kytku karafiátů a vydal se na cestu.

Když jsem dorazil, zazvonil jsem na branku a čekal svojí lásku, kterou jsem už dva měsíce neviděl. Bohužel mi přišla otevřít Hanka, její matka a má budoucí tchýně. „Ahoj Petře,“ přivítala mě, „to je ale překvapení, co tu děláš?“ Pak mi sdělila, že Alice odjela s kamarády na letní festival, a že se vrátí až v neděli. Nejprve jsem myslel, že pojedu nejbližším autobusem zpět do kasáren, ale pak jsem přijal Hančinu nabídku, abych zůstal přes noc, aspoň tam nebude sama.
Zůstal jsem tedy.

Hanka připravila maso na gril a já mezitím naštípal třísky a rozpálil ho. Maso bylo skvěle naložené. K tomu salát z čerstvé zeleniny a dobré víno. Hančin dobrý známý byl z Moravy a myslím, že jí dodával opravdu dobrá vína. Jedli jsme, pili a povídali si. Snad úplně o všem. Jen Alice mi chyběla. Řekl jsem si, že se tím nebudu trápit a že si ten volný večer venku u krbu zkrátka užiju.

Když už jsme vše snědli a vypili, a že jsme vypili opravdu vše, rozhodli jsme se, že půjdeme spát. Já cítil, že už jsem dost opilý a Hanka, mě požádala, zda bych jí nepodepřel a nepomohl jí do chalupy.

„Samozřejmě, s radostí,“ zasmál jsem se a nabídl své budoucí tchýni rámě. Jak jsem ji vedl, uvědomil jsem si, že ač už jí je 52, je to pořád krásná ženská. Navíc nádherně voněla a fakt jí to ten večer slušelo. Dlouhé blonďaté vlasy měla svázané do drdolu, modré pomněnkové oči jí jiskřily a já se přistihl, že jí koukám do výstřihu jejích letních šatů.

Když jsem ji dovedl až k posteli, najednou jsme zakopli a svalili se na postel. Ležela na zádech, já na ní. Koukal jsem jí do výstřihu a ona smyslně otevřela své rty. Začali jsme se vášnivě líbat a v mžiku jsme byli oba úplně nazí. Myslím, že ani jeden z nás v ten moment neřešil, co právě děláme. Zkrátka jsme se milovali. A parádně. Několikrát za noc. Dlouze, divoce, něžně, romanticky, živočišně, sprostě.

Tak nádherné milování, tolik vášně, živočišnosti a něhy jsem ještě nikdy nezažil. Když jsem se ráno vzbudil, bylo mi nádherně. Podívali jsme se na sebe, objali se a začali se znova milovat. A tak to bylo celou sobotu a celou neděli. Promilovali jsme celý víkend. V neděli jsem odjížděl, na Alici jsem nečekal a domluvili jsme se, že jí ani nebudeme říkat, že jsem jí byl navštívit.

Milovali jsme se pak s Hankou v podstatě pravidelně. Tajně. Byli jsme tajní milenci. Nikdo nás nepodezříval, což bylo příjemné.

Dnes jsme s Alicí již sedm let svoji, máme dvě děti. Jsme spokojená rodina. Jen já mám své malé tajemství. A občas, když jsme na chalupě, a žena jede s dětma nakoupit, já mezitím připravím gril, Hanka maso na grilování, a pak se rychle a něžně pomilujeme.

Komentáře