Špatná investice ze mě udělala luxusní děvku. Nakonec mi ale tato “práce” přihrála lásku…

Žila jsem ve zlaté kleci. Manžel byl ředitel jedné nejmenované firmy. A já? Žena v domácnosti. Nesměla jsem pracovat,  manžel si to nepřál. Měla jsem vše, co jsem chtěla ale…Stále sama doma, manžel chodil pozdě domů velmi unavený a na sexuální hrátky neměl ani pomyšlení. Naše manželství byla nuda. Jelikož jsem měla přístup k několika účtům, rozhodla jsem se hazardovat. Asi jsem si chtěla něco dokázat, nevím…V ten osudný den jsem vybrala z účtu velkou částku peněz a vložila ji do údajně spolehlivého kšeftu. Přišla jsem o vše, co jsem investovala. Strach z mého velmi úspěšného manžela byl obrovský. Nesnesu to pomyšlení na výčitky a ponížení od něho. Jelikož používal pouze dva účty, tudíž nehrozilo, že by na to hned přišel. Co budu dělat?

Zoufale jsem přemýšlela, kde seženu tolik peněz, aby na to jednoho dne nepřišel. Zoufalé ženy dělají zoufalé činy. Pronajala jsem si byt a začala provozovat hodinový sex. Překonávala jsem sama sebe. Klienti byli převážně cizinci. Nejdřív jsem měla v sobě něco jako adrenalin. Nepoznávala jsem se. Peníze se hrnuly, byla jsem jak v opojení… Měla jsem jednu zásadu. Žádné líbání a rozhodně prezervativ. Jednoho dne přišlo probuzení. Kde je ta krásná distingovaná žena? Stala se ze mě lidově řečeno luxusní děvka. Chlapy jsem brala jako spotřební zboží, hlavně že bylo dost peněz. Začala jsem se nenávidět. Doma jsem byla zamlklá, nešťastná a nemohla jsem si pomoci. Dala jsem si slib, že ty peníze prostě vydělám. Sex pro mne byla práce, rutina, věděla jsem přesně, co mám dělat, abych dostala to, co jsem chtěla. Nezájem, žádné vlastní uspokojení, žádné emoce, prostě nic.

Když už jsem měla skoro celou částku a chtěla s tím přestat, objevil se muž, který nechtěl sex. Byl to velmi charizmatický muž ve skvěle padnoucim obleku. Celou hodinu si se mnou jen povídal a zaplatil vysokou částku. Další den přišel znovu. Chodil často. Byli jsme si čím dál bližší. Odmítala jsem všechny muže  a čekala už jen na něj. Pomalu a jistě jsem se mu začala svěřovat, proč dělám to, co dělám. Neodsuzoval mne, jen na mě hleděl svýma pronikavýma očima, které říkaly: snažím se tě pochopit… Když mě jednoho dne pohladil po vlasech, celá jsem se zachvěla. Cítila jsem touhu, ale on nepokračoval, odešel..

Každý den, vždy ve stejnou hodinu jsem čekala, že se objeví, ale nepřicházel. Posílal omluvné zprávy, vždy mu do toho něco přišlo. Až neposlal vůbec nic. Byt jsem pustila a tuto činnost ukončila. Můj život ve zlaté kleci nestál za nic. Nefungující vztah, neúcta sama k sobě. Přesto jsem o bezesných nocích přemýšlela o muži,  který mi nedal spát. Jednoho dne přišla zpráva. Musím tě vidět, sejdeme se v hotelu.

Když jsem ho spatřila, rozbušilo se mi srdce. Pozdrav mi ani nešel přes rty. Tak moc jsem měla sevřené hrdlo. Šli jsme dlouhou chodbou k pokoji. Pokoj byl krásný, všude byly nádherné voňavé růže. Řekl mi “chci tě.” Jen jsem kývla. Přiblížil se ke mně, otočil mne tváří ke stěně, začal líbat na krku, něžně lehce. Jeho ruce přejížděly zadní část mého těla. Já byla opřená rukama o zeď a nedělala vůbec nic. Jen mé tělo se vlnilo pod dotekem jeho chtivých rukou. Vytáhl mi sukni, sundal kalhotky a já cítila, jak se na mě přitiskl. Mé tělo se prohnulo jako luk a jeho úd do mě pronikl takovou silou, že jsem zaúpěla.Vzal si mne zezadu a bylo to rychlé. Jeho výkřiky značily rozkoš, kterou prožíval. Odběhla jsem do sprchy. Byla jsem zmatená. Odejde teď? Čekala jsem, co bude. Vstoupila jsem do pokoje a on jen řekl: “Teď ty.” Zavázal mi oči šátkem, položil na postel, zlehka svázal ruce. Jeho rty šeptaly: ”Užívej si to…” Líbal mě všude. Nevynechal kousek těla.V ruce měl něco jemného, hebkého a zároveň mi tím přejížděl po těle. Propadala jsem se do neskutečné blaženosti až k dokonalé rozkoši, která mě zaplavila.

Vše mi dnes připadá jako sen. Jsem rozvedená, žiji s Petrem (tak se jmenuje),  který mi dává velikou lásku a hlavně svobodu. Dělám práci, která mě naplňuje, trávíme společné večery a je nám fajn.Ano, žila jsem ve zlaté kleci. Peníze ale nejsou vše. Nikdy se nenechte zatlačit do situace, která vám vezme vaše já, úctu a lásku k sobě samé. Já měla to štěstí, že se objevil on a otevřel mi oči…

 

 

Komentáře