Svedla jsem mlaďocha a zjistila, že zajíčci mají něco do sebe…

Nemyslela bych si, že ve třiceti si nabrnknu zajíčka. Ale stalo se. Jela jsem se podívat za kamarádkou na soustředění sportovního oddílu, který pomáhala vést, a zůstala jsem pár nocí. Za ten krátký pobyt jsem celou tu jejich partičku celkem dobře poznala a s pár teenagery jsem navázala i přátelství. Překvapilo mě, jak jsou vyspělí, rozumní a taky vtipní a pohotoví.

S jedním klukem jsem si rozuměla přímo báječně. Dali jsme si na sebe kontakt s tím, že se uvidíme i po návratu domů. Stalo se. Bylo to pár kafí, pár procházek a najednou mi bylo jasné, že se do mě zamiloval. Nejdřív jsem se polekala, pak zasmála a nakonec zjistila, že mi to vlastně lichotí.

Tak nějak se stalo, že jsme se ocitli u mě doma. Pak vše nabralo rychlý spád. Začal mě horečnatě svlékat, šaty lítaly, líbal mě, hladil, laskal. Byl tak náruživý, zvědavý, něžný, lačný. Nebál se nic zkusit, na všechno zeptat, chtěl mi prostě udělat dobře. Chtěl se předvést a nemyslel jen na sebe. Mě zase dost rajcovalo, že ho můžu učit nové věci, že jsem PRVNÍ.

Promilovali jsme celou noc, měl neskutečnou výdrž. Naučila jsem ho všechno, co jsem uměla a díky jeho otevřenosti jsem dokonce sama v sobě objevila touhy, o nichž jsem neměla ani tušení. Splnil mi je.

Na tu noc nezapomenu. Pak jsme se viděli ještě párkrát, ale už jsme spolu nespali. Vyříkali jsme si, že by to nemělo smysl a perspektivu. Na rozloučenou jsme se ještě vášnivě políbili. Vlastně líbali. Mimochodem, byla to pusa za všechny pusy. Ještě teď mě brní jazyk. Ten kluk byl prostě dobrej.

Komentáře