Tátu odmítla ženská, tak místo ní sbalil její dceru, která pak měla poměr i se mnou…

Naše máma umřela poměrně mladá na rakovinu, takže táta zůstal sám v těch nejlepších letech. Ani jsem se mu nedivil, že si chtěl někoho najít. Sympatická mu byla sousedka vedle z baráku, dost se jí dvořil, ale asi prostě nepřeskočila jiskra, nebo co, protože ona ho velmi zdvořile vypoklonkovala.

Ale stala se poněkud zvláštní věc – zamilovala se do něj její dcera. Pěkná roštěnka. Táta byl na svůj věk zachovalý a hlavně měl to, co její vrstevníci ne – přehled, zkušenosti a prostředky. Nejdřív se zdráhal si s ní něco začít, ale ruku na srdce – kdo by odolal mladé milence, která umí splnit každé přání a ještě vás obdivuje?
Ale to nebylo všechno. Když u nás začala Kristýna bydlet, netrvalo dlouho a začala koketovat i se mnou, když nebyl táta doma. Chlubila se mi s dárky, jimiž jí táta zahrnoval, což mě dost štvalo, protože já od něj nikdy tak hodnotné pozornosti nedostal.

Nenapadlo by mě, že bych mohl podvádět vlastního otce, ale jak jsem již zmínil, byla celkem šikovná a fakt pěkná. Navíc se ve mně tak nějak probudila žárlivost, že najednou jeho pozornost směřuje k ní a ne ke mně. Přitom jsem si myslel, že nic takového nepociťuju. Takže milování s ní byla vlastně taková příjemná pomsta.

Sex jsme provozovali pokaždé, když táta opustil dům. Byl to adrenalin. Dokonce mi Kristýna nabídla, že kdybych chtěl třeba nový mobil, řekne tátovi, že ho potřebuje ona a dá mi ho. Bylo to takové prazvláštní spiklenectví. Myslel jsem na náš „pakt“ po nocích, někdy mi z toho bylo divně, jindy (když jsme se s otcem pohádali) mě to hřálo, ale věděl jsem, že to nemůže mít dlouhého trvání.

Vše se vyřešilo samo, když dala Kristýna tátovi kopačky s tím, že si našla někoho jiného.

Omyl, ne mě, ale dalšího postaršího chlápka. Tentokrát bez syna…

Komentáře