Vodní hrátky aneb Někdo to rád horké

Není tajemství, že mnohým ženám dopomáhá k orgasmu proud teplé vody, ale víte, že tato „zábava“ má i odborný výraz? Ablutofilie, to je to slovo, které hledáte…
„Když si dám horkou sprchu, přesně vím, kde a jak udělá voda mému tělu dobře,“ svěřila se nám třiatřicetiletá Lenka. „Probíraly jsme to s kamarádkami a dospěly jsme k podobnému resumé – správně mířený proud vody je kolikrát účinnější, než kdejaký chlap,“ směje se Lenka.

Skupina žen, které dosáhnout uspokojení díky teplé až horké vodě, je skutečně početná. „Po celodenním shonu se na horkou koupel dost těším,“ podotýká pětadvacetiletá Tamara a pokračuje: „Je to perfektní relax, pročistím si hlavu a udělám si dobře. Někdy to beru jako takovou soukromou předehru, a pak se ještě vrhnu na přítele,“ dodává bez okolků.

Ovšem ablutofilie není výsadou žen, i mnozí muži si sami se sebou rádi pohrají v teplé sprše. „Je to báječné nastartování dne, zejména když tomu předchází nějaký parádní erotický sen,“ spiklenecky pomrkává třicetiletý David.

Kromě ablutofilie existují ještě další „vodní“ sexuální praktiky. Ty už ale nejsou tak hojně vyznávané. Miss Mokré tričko určitě potěší nejednoho muže, ale o něco víc příznivce wetlooku, tedy toho, který se vzruší, když vidí jinou osobu v mokrém oblečení.

Zřídka se někdo uchyluje i k mučení vodou, a to buď střídáním teplé a studené, nebo dokonce topením, to už ale zavání úchylkou…
 

Komentáře