Vsadila jsem na internetovou seznamku a našla HO. Muže mých snů!

Již několik let jsem neměla muže.Víte, jak to myslím… Žádné dotyky, žádná láska. Už jsem přestávala věřit. Byla jsem v celku atraktivní, ale po velkém zklamání, jsem měla problém mužům věřit. V práci mě přesvědčovali, ať zkusím seznamky na internetu. Já stále odolávala. Až jednou. Jeden můj kolega mi založil profil. Přišlo mi to docela vtipné, číst vzkazy od rádoby lovců.

Po několika dnech zábavy mě zaujala zpráva od muže, z jehož fotky jsem nemohla spustit oči. Fascinovaně jsem na něj zírala. Začala jsem si s ním psát. Nejdřív nevinně, ale postupem času se naše konverzace rozvinula. Zjistila jsem, že jsme naladěni na stejnou vlnu. Bylo úžasné si s ním psát. Nechápala jsem, zamilovala jsem se… Věřili byste tomu? Přes internetovou seznamku, ani jednou jsem ho neviděla! Byl totiž v zahraničí kvůli práci. Naše sympatie byly vzájemné. Po třech měsících intenzivního psaní se naše konverzace trošku zvrtla. Hádejte kam…  Psali jsme si intimní věci. Líbali se a milovali po internetu slovy. Popisovat sex, co zrovna dělám, co chci dělat a to samé i on mně, je tedy síla.. Prožívala jsem neskutečné vzrušení, které jsem nikdy předtím nezažila. V některých okamžicích při našem virtuálním sexu jsme napsali stejná slova, věty. Tak moc jsem cítila lásku a propojení, že mi jeho polibky a vše okolo připadalo jako skutečné. Byl to sen? V práci jsem zářila, tedy aspoň mi to všichni tvrdili,  ovšem i já cítila na sobě změnu. Usměv stále na tváři, svět mi připadal krásný. Přišel okamžik shledání. Nervozita byla šílená. Vypadal přesně tak, jak jsem si ho představovala. Povídali jsme si, hodiny letěly jako minuty. Znali jsme se… Hned tu noc jsme skončili u mne. Jeho polibky byly neskutečné. Při jeho dotycích každá buňka volala ano, chci tě, našla jsem tě, miluji tě… Sex s ním byl dokonalý. Věděl, co potřebuji a já to věděla též. Naše noci při virtuálním sexu udělaly své. Jsem šťastná.

Jsme spolu již delší dobu a já se rozhodla podpořit všechny ty ženy, které se bojí lásky. Nebojte se, zkuste vše,  i internet. Já vím, nemusí to vyjít. Heslo “když nic neudělám, tak nic nepokazím” neplatí! Láska je ten nejkrásnější cit na světě. Neochuzujte se o něj…

 

Komentáře