AFIRMACE PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU DUBEN 2019

Co je afirmace a jak s ní pracovat?

Afirmace je pozitivní myšlenka, či chcete li tvrzení, díky kterému můžeme měnit svoji vlastní realitu. Naše mysl je tvořivá, a pokud se naučíme využívat její tvořivost v náš prospěch, začneme si sami vytvářet svoji realitu jako doposud, jen více vědomě. Dosahování našich snů nikdy nebylo tak snadné a jednoduché, jako právě s afirmacemi. Každou afirmaci opakujte alespoň dvacetkrát denně.

BERAN – OTEVÍRÁM SE SVÉMU POSLÁNÍ, KREATIVITĚ A VNITŘNÍ MOUDROSTI. ROZPOUŠTÍM VŠECHNY OBAVY, SLUNCE, LÁSKA A PŘÍRODA HOJÍ VŠECHNY MÉ BOLESTI.

BÝK – JSEM UPŘÍMNÝ A OTEVŘENÝ VŠEM MOŽNOSTEM, KTERÉ SE V MÉM ŽIVOTĚ NASKÝTAJÍ. JIŽ NEHODLÁM NIC TAJIT, NEHODLÁM SI NA NIC A NA NIKOHO HRÁT A JSEM PŘIPRAVEN TO NEJLEPŠÍ ZE SEBE LIDEM KOLEM SEBE DÁT.

BLÍŽENCI -OTEVÍRÁM SE BOŽSKÉ HOJNOSTI A BLAHOBYTU. JSEM PŘIPRAVEN NA VELKÉ ZMĚNY, NA HOJNOST A POŽEHNÁNÍ. JSEM V RŮSTU NEJEN DUCHOVNÍM, ALE TAKÉ OHLEDNĚ HMOTNÉHO ZABEZPEČENÍ.

RAK- OPOUŠTÍM MINULOST A OTEVÍRÁM SE PŘÍTOMNOSTI, ABYCH MOHL VĚDOMĚ TVOŘIT SVOJI BUDOUCNOST. ODPOUŠTÍM VŠEM LIDEM, KTEŘÍ MĚ UČILI A VEDLI NA CESTĚ K POZNÁNÍ.

LEV – VNÍMÁM KRÁSU KAŽDÉHO OKAMŽIKU SVÉHO ŽIVOTA, NEBOŤ KAŽDÝ OKAMŽIK JE JEDINEČNÝ A NEOPAKOVATELNÝ. VNÍMÁM HLAS SVÉ DUŠE A DĚLÁM VŠE PROTO, ABY SE ROZVÍJELA TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM V BEZPEČÍ MÉHO SEBEPŘIJETÍ.

PANNA – JSEM DOKONALÝ VE SVÉ NEDOKONALOSTI A PÍŠI SI SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH ŽIVOTA. JSEM TU SÁM ZA SEBE, JSEM TU PRO SEBE. VŠICHNI JSOU MOJI PŘÁTELÉ.

VÁHY – UDRŽUJI SVŮJ ŽIVOT V ROVNOVÁZE. MÁM RADOST SÁM ZE SEBE A ZE SVÉHO BYTÍ, NACHÁZÍM PROSTOR SÁM PRO SEBE A JSEM VDĚČNÝ, ŽE MI NAD HLAVOU SLUNCE SVÍTÍ A ŽE KVETE MI POD NOHAMA KRÁSNÉ KVÍTÍ.

ŠTÍR – VŠE, CO NYNÍ PROŽÍVÁM, PŘIJÍMÁM JAKO DŮLEŽITÉ UČENÍ, ZE VŠEHO CO MĚ POTKALO, BERU SI POTŘEBNÉ PONAUČENÍ. ŽIVOT JE KRÁSNÝ A KE VŠEM STEJNĚ SPRAVEDLIVÝ.

STŘELEC – JSEM DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ CELKU A JAKO SOUČÁST CELKU PŘISPÍVÁM K DOBRU A K RADOSTI VŠECH LIDÍ KOLEM SEBE. ŠÍŘÍM PRAVDU A LÁSKU A VĚŘÍM, ŽE DOKÁŽU LIDEM DÁT JEN TO NEJLEPŠÍ SÁM ZE SEBE.

KOZOROH – VNÍMÁM SÍLU PŘÍRODY, STROMŮ, VODY. JSEM NYNÍ TADY A TEĎ A NECHCI SE NIKAM HNÁT, CHCI VNÍMAT SÍLU PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU A KRÁSU VŠEHO BYTÍ. S VDĚČNOSTÍ POZORUJI, JAK SLUNCE SVÍTÍ.

VODNÁŘ – JSEM OTEVŘENÝ VŠEOBJÍMAJÍCÍ A BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. LÁSKA JE VŠUDE KOLEM NÁS A TAKÉ V NÁS. LÁSKA DÁVÁ SMYSL VŠEM A VŠEMU.

RYBY – NEVNÍMÁM ČAS, ALE RYTMUS SVÉHO SRDCE. TANČÍM V RYTMU LÁSKY A RADOSTI A NEDĚLÁM SI S NIČÍM ZBYTEČNÉ STAROSTI. V PŘÍRODĚ NACHÁZÍM POKLADY A POCIT CELISTVOSTI.

Přeji vám překrásný a požehnaný proces tvoření.

Lucie Biedermann Doležalová

www.hvezdanadeje.cz

 

 

 

Komentáře