SIMPLY YOU – BUĎTE SAMA SEBOU

Reklama

Je to vaše vnitřní síla, co z vás vyzařuje a umožňuje vám žít každodenní život s optimismem a sebejistotou. Sebeláska, zvídavost a schopnost radovat se i z maličkostí charakterizují moderní, dynamickou a sebevědomou ženu, kterou jste. SIMPLY YOU v sobě nese vše, na čem skutečně záleží. Kdo jste, jak se cítíte – autentická a věrná sama sobě, a co utváří vaše pravé já. Vydejte se na pudrově květinovou výpravu s novou vůní ESPRIT SIMPLY YOU.

O VŮNI

SIMPLY YOU for her je smyslná dámská vůně, jejíž půvabná pudrovost vás jemně obejme a podtrhne vaši skutečnou ženskost vypovídající o nekonečné vnitřní síle a vyrovnanosti.

Už od úvodních tónů vůně vyzařuje optimismus a dobrou náladu. Probouzí smysly díky svěžímu spojení citrusových a pikantních nuancí bergamotu a růžového pepře.

V jejím srci se rozvíjí buket vzácných květin, jenž vůni vdechuje květinově pudrové ladění a hřejivost. Otočník s typickým lehce vanilkovým nádechem se prolíná s tajemným jasmínem. Vonokvětka této jedinečné směsici dodává květinově ovocný akord s dřevitě broskvovými závany.

Exotické santalové dřevo vytváří hřejivý základ evokující heboučký dotek. Lehký náznak svůdné sladké ambry a jemného pižma umocňují dokonalou harmonii celé kompozice SIMPLY YOU.

Cena EdP 20 ml 440 Kč

 

Vůně SIMPLY YOU for her je dostupná v hypermarketech Globus.

FLAKON & DESIGN

Nová vůně ESPRIT SIMPLY YOU ztělesňuje silnou, sebevědomou a smyslnou ženu. Zaoblené hrany vypouklého flakonu komfortně padnou do dlaně, zatímco asymetrické víčko jej odlišuje od jiných dámských vůní a připomíná různorodé tváře a individualitu každé ženy. Zlatavý přívěšek na hrdle flakonu přitahuje pozornost a je nositelem názvu vůně SIMPLY YOU. Vytváří zcela nezaměnitelný prvek. Světle béžové zbarvení obsahu flakonu podtrhuje jeho pudrové ladění. Logo ESPRIT v tmavě modrém odstínu vytváří kontrast k jemnému designu, čímž podtrhuje harmonické spojení ženské něžnosti a vnitřní síly.

 

Udržitelnost je pro značku ESPRIT naprosto zásadním tématem. Kartonové krabičky vůně ESPRIT SIMPLY YOU jsou proto vyrobené z papíru s FSC certifikací získaného ze stromů z odpovědně udržovaných lesů. Stejně tak značka myslí i na dobré zacházení se zvířaty a z toho důvodu vůně neobsahuje žádné složky živočišného původu – je 100% vegan.

 

O ZNAČCE ESPRIT                                                                         

Lifestylová módní značka inspirovaná bezpodmínečně pozitivním přístupem k životu byla založena Susie a Doughem Tompkinsovými v Kalifornii roku 1968. V počátcích byla ovlivněná revolucionářským duchem 60. let a vybudovala si jasnou filozofii: autenticita má přednost před nepřirozeným perfekcionismem, solidarita před exkluzí a pestrobarevnost před šedí každodenních životů. Řídí se principem „Chceme, abyste se díky nám dobře cítili a tím i dobře vypadali.“ Už od svého vzniku si zakládá nejen na vysokých standardech kvality kousků pro každodenní nošení i pečlivě vybraných trendových, ale také na odpovědnosti. Hodnoty značky Esprit stojí na udržitelnosti, rovnoprávnosti a svobodě volby. Už v roce 1992, dlouho před tím, než se „eco friendly“ móda stala trendem, představil Esprit svoji první „ekokolekci“ vyrobenou ze 100% organické bavlny a počátkem 80. let strhl pozornost svojí „Real People“ kampaní, pro jejíž předvedení si značka s kalifornskými kořeny vybrala obyčejné lidi z řad vlastních zaměstnanců namísto profesionálních modelů.

                       Esprit – Cítit se dobře znamená vypadat dobře. Každý den.

Komentáře