Ať je váš pejsánek šik! Frčí oblečky inspirované starou dobrou Anglií…

Reklama

Přicházející zimní období navždy změní způsob oblékání psů v Česku. Pořiďte svému mazlíčkovi značkový ohoz a nebudete litovat. Vy ani on. Nejnovější kolekce „canine couture fashion“ značky Love My Dog je inspirována anglickou klasickou a psům přináší exkluzivní přírodní materiály. Majitelé rozmazlující své čtyřnohé miláčky se mohou těšit na rozšířený sortiment zimního oblečení o vlněné šály a nové tvídové kabáty. Módní kousky budou u nás k mání od 15. září.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6522″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“424″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Oblečení se šije ručně, je vyrobené z čistě přírodních materiálů. Kolekce zahrnuje také ručně pletené šály pro psy, někdy nazývané nákrčník nebo „tunel“. Jsou v nabídce ve třech barvách (oranžové, červené a žluté), všechny jsou vyrobené ze 100% čisté přírodní vlny a díky specifickému stehu mají moderní povrchovou texturu. Šály lze nosit samostatně, ale nejlépe vypadají v kombinaci s pletenými svetry v kontrastním odstínu. 

Více na www.dogg.cz.

 

Komentáře