Cvičitelka Hanka Kynychová má novou kolekci oblečení! Za modelky jí šly Agáta Hanychová či Lejla Abbasová

Reklama

Cvičitelka Hanka Kynychová je známá svojí činorodostí. Denně cvičí ve svém fitku, vydává cvičební DVD, vyvíjí vlastní fitness programy, moderuje sportovní a dětské akce a stará se o volnočasové aktivity dětí v dětských domovech. Nyní představila světu svůj nový počin, kterým je vlastní kolekce sportovního oblečení s originální názvem #sportovnikolekceHK.

Designové kousky navrhovala spolu se svým týmem, vše poctivě testovala na sobě i na svých klientkách a vytvořila tak řadu oblečení, které je vhodné na jakýkoliv sport, pro všechny typy postav a pro všechny věkové kategorie. „Myšlenka vytvořit vlastní kolekci mě provází od té doby, kdy jsem začala předcvičovat. Byl to můj sen. Až nyní jsem ale narazila na malou českou firmu, která mi umožnila vytvořit vlastní designy a střihy. Všechno to začalo, když jsem před dvěma lety natáčela svoje poslední DVD Postava snů 2, šly jsme s mojí manažerkou do obchodu koupit nějaké hezké modely a nic se nám nelíbilo. Všechno bylo černé, neforemné a na jedno brdo. Tak mě kamarádka přivedla na myšlenku nechat si ušít něco vlastního. A mě to nadchlo. Mohla jsem si přesně říct, co a jak chci. No a výsledek vidíte sami,“ popisuje vznik sportovní kolekce naše nejznámější cvičitelka. Kolekci je možné zakoupit výhradně na Hančině e-shopu nebo v jejím fitku.¨

Představení kolekce proběhlo v hotelu Mama Shelter Prague formou módní přehlídky, kterou zahájila taneční show Artefact dance company a Hanky Kynychové. Přehlídka byla pestrá nejen díky modelům, ale také díky modelkám, které přijaly Hančino pozvání vynést kousky z její sportovní kolekce. Všechny dámy, které se po improvizovaném mole prošly, pravidelně sportují, proto jim oblečení padlo jako ulité.

Lejla Abbasová předvedla ploché bříško a nikomu se nechtělo věřit, že je maminkou čtyř dětí. „Já pravidelně cvičím a cvičila jsem i před všemi těmi svými porody, takže si myslím, že je to tím, že se tělo zase vrátilo do kondice. Přestala jsem kojit, takže už zase aktivně cvičím. Navíc jezdím pravidelně se synem na kole do školy a na kole se přepravuji i sama po Praze. Také non stop tahám dvojčata, což je taková domácí posilovna,“ smála se moderátorka, která na sportovní kolekci Hanky Kynychové ocenila hlavně příjemný materiál.

Jitka Asterová je milovnicí černé barvy, i přesto na módní přehlídce vynesla červený model Splash. „Hančina kolekce se mi líbí moc, ale je hodně bláznivá. Šatník hodně ladím do černé a ráda jsem dnes udělala výjimku. Ale musím říct, že dobrovolně bych si na sebe tyto barvy nikdy neoblékla. Materiál i střihy jsou velmi příjemné, sedí to jako druhá kůže, takže je to na sport myslím ideální,“ popsala pocity herečka a moderátorka, která je známá svojí vášní pro jógu. „Zvažuji, že si z kolekce nějaké modely koupím na cvičení jógy. Nyní absolvuji kurz pro lektory jógy a plánuji otevření vlastního studia. Dlouho jsem se józe bránila a dlouhou jsem odolávala. Je to, jako když nechcete nějakého chlapa a nakonec zjistíte, že vedle vás stojí celý život a přemýšlíte, proč jste si ho nevzala už před tím.“

Agáta Hanychová dorazila na molo v hotelu Mama Shelter Prague druhý den po návratu z Izraele krásně opálená, takže na ní barvy už tak barevné kolekce dvojnásobně vynikly. „Kolekce se mi líbí moc. Je barevná, což si myslím, že je důležité, protože když chodím běhat, tak mám strach, aby mě třeba nezajelo auto. Což se v tomhle oblečení nemůže stát. V kolekci si musím nejdříve zkusit zacvičit, ale myslím si, že si nějaký kousek pořídím,“ sdělila dojmy z nových sportovních kousků moderátorka a bývalá modelka, která se věnuje sportu velmi aktivně. Pravidelně k ní dochází domů osobní trenérka, běhá a chodí na thajský box.  A co nyní plánuje po návratu z dlouhé dovolené? „Musím začít pracovat, ale žádné konkrétní nabídky zatím nemám. Užívala jsem si skoro čtyři měsíce volna v Izraeli, kde jsem surfovala a tuto vášeň objevil i můj syn a máme tak společného koníčka, což je skvělé, jsem z toho nadšená.“

Herečka Denisa Pfauserová je známá nejen z televizních obrazovek, ale také ji můžeme vidět na celkem pěti divadelních scénách. I ona, stejně jako Jitka Asterová, miluje jógu a cvičí jí denně: „Já a cvičení se kamarádíme. Když můžu a nemám plný den, tak dělám jógu, která by se podle mé lektorky měla dělat každý den, byť by jen desetiminutové dechové cvičení, to dodržuji. A ráda běhám. Od malička jsem byla tatínkem vedená ke sportu, takže také hraju tenis, lyžuju, hraju golf,“ svěřila Pfauserová, kterou na kolekci zaujala také její pestrobarevnost a různorodost.

I Libuška Rohlíčková (Vojtková) patří mezi ty dámy, které volí tlumenější barvy, i přesto jí kolekce svojí barevností nadchla. „Mám ráda spíše černou, hnědou a podobné barvy, takže jsem se trochu bála, jaký model na mě padne a jsem sama překvapená, jak se mi ty barevné modely líbí. Navíc mě nadchla Hančina vychytávka, kterou je speciální zpevňující pas u všech legín, který krásně drží bříško nám maminkám po porodu,“ smála se bývala tanečnice. „Snažím se ve cvičení udržet pravidelnost, což je s dětmi velmi těžké. Přes léto jsem z rytmu pravidelnosti vypadla a snažím se od září zase naskočit do svého pravidelného cvičebního modelu, kdy se snažím kombinovat SM systém a spinning,“ popsala svůj vztah ke sportu dvojnásobná maminka.

Štěpánka Duchková je na tom podobně, díky dětem se jí jen těžko hledá čas na cvičení. „Můj problém je ten, že fitka necvičí v ten čas, kdy já mám čas. Málo kde se cvičí přes den. A večer chci být s dětmi, a ne ve fitku, a ráno v sedm mě nikdo na cvičení nedostane. Ale pokouším se chodit cvičit alespoň jednou týdně a zatím se mi to daří,“ vysvětlila známá moderátorka, jak to má s pravidelným cvičením. Její vztah ke sportu je ale obecně velmi kladný a s dětmi se věnuje různým sportovním aktivitám, v létě to bylo hlavně jezdění na kole.

Herečka Kristýna Janáčková se před časem vrátila z Malého Tibetu, kam vyrazila s manželem. Od té doby se jí nedaří naskočit do cvičebního tempa. Proto volí hlavně procházky nebo běh v přírodě. „Teď trochu lajdačím. První měsíc jsem se tak trochu vzpamatovávala z toho všeho, a tak nějak se mi nechtělo, a teď cvičení stále odkládám, protože jsou jiné aktivity. Po dlouhé prodlevě je pro mě problém začít, ale jednou začnu, tak už jsem vyloženě závislá a chodím třikrát týdně cvičit, někdy i čtyřikrát,“ svěřila Janáčková, která také ocenila pohodlné střihy a originální vzory sportovní kolekce Hanky Kynychové.

Módní přehlídku moderoval Martin Čermák, který je moderátorem Sportovních novina na TV Nova, takže je ho vztah ke sportu je více než kladný. Navíc se stěhuje do blízkosti Fitka Hanky Kynychové na pražské Pankráci, takže se s Hankou stihl domluvit i na pravidelných návštěvách. „Lituji, že nejsem ženská, protože kolekce se mi líbí moc. Hlavně model Lejly Abbasové s donutem, ten mi přijde nejlepší. Snad Hanka do budoucna připraví i něco pro nás muže,“ smál se moderátor.

Sportovní kolekci dorazil omrknout také bubeník Tokhi, kterého více než modely, zajímaly krásné modelky. „Měl jsem oči hlavně pro modelky, ale Minnie na tílku Hanky Kynychové jsem si všiml,“ vtipkoval přední český perkusionista, kterého v současné době zaměstnávají hlavně přípravy na velký koncert v Lucerna Music Baru, kam jako speciálního hosta přizval Pavla Šporcla.

Módní přehlídka #sportovnikolekceHK v hotelu Mama Shelter Prague se konala za přispění partnerů, kterými byly již zmínění hotel Mama Shelter Prague, dále United Brands, tyčinky Fit – Úsovsko Food, H2Out, MaxSport, CEP sports, Praharma Active, Vinařství Stanislav Mádl, Artefact dance company a KF production.

Oblečení z kolekce Hanky Kynychové #sportovnikolekceHK je možné zakoupit na www.kynychova-shop.cz

Komentáře