Dobré skutky nás baví, pomozte s námi!

Reklama

Máte rádi dobrou kávu a děláte dobré skutky? Navštivte kavárnu Starbucks a spolu s baristy pomozte v dubnu vybraným útulkům, které pomáhají opuštěným zvířatům.

Právě jsme odstartovali akci „Potkej svého mazlíčka ve Starbucks “, v rámci které naši baristé spolu se zákazníky organizují pomoc opuštěným psům a kočkám z vybraných útulků v Praze, Brně
a Ostravě. Hosté našich kaváren mají během dubna možnost zapojit se do akce a pomoci čtyřnohým přátelům při své návštěvě Starbucks. Baristé budou návštěvníky kaváren povzbuzovat k tomu, aby si jimi vybraná opuštěná zvířata adoptovali, případně přispěli útulkům na krmivo a další potřebné věci. 

Každému, kdo má zájem se do akce zapojit, stačí navštívit kteroukoli kavárnu Starbucks a do speciálně pro tento účel připravených košíků odevzdat věci, které budou posléze předány útulkům. V každé kavárně jsou také nástěnky s fotografiemi a popisky psů a koček, které naši baristé osobně v útulcích navštívili a jejichž příběh zde vypráví.

„Služba svému okolí je pro značku Starbucks velmi důležitá. Naši baristé se k této iniciativě připojili tím, že zorganizovali akci na podporu opuštěných zvířat. Řada z nich se navíc aktivně zapojila dobrovolnou prací v místních útulcích. V kavárnách pořádáme také sbírky hmotných produktů pro vybrané útulky,“ doplňuje Lucie Vojtová, Brand Manager Starbucks. „Hlavním cílem celé akce je podpořit myšlenku adopce zvířat z útulků. Doufáme, že díky našim aktivitám se podaří najít nový domov alespoň pro několik z nich.“

Zveme všechny milovníky zvířat k návštěvě Starbucks a podpoření akce!

Komentáře