Haute Coutoure Fashion Week Paris

Reklama

V předvečer zahájení HAUTE COUTURE FASHION WEEK PARIS, týdne nejvyšší módy a jedné z nejočekávanějších světových akcí roku, se pravidelně koná populární a očekávaná akce ORIENTAL FASHION SHOW.

Již po 41. byla organizovaná pod vedením HIND JOUDAR. Módní show se konala 23.1.2022 v krásných prostorách jednoho z nejluxusnějších hotelů v Paříži – v hotelu PENINSULA.

 


Cílem ORIENTAL FASHION SHOW je představení vybraných úspěšných návrhářů z celého světa na jednom mole. Letos se na mole poprvé v historii show objevil reprezentant České republiky – módní návrhářka JITKA KLETT, držitelka stříbrného ocenění EUROPEO OSCAR DELLA MODA 2021.


Na letošním ročníku OFS se představili:
Hany El Behairy / EGYPT
Jitka Klett / CZECH REPUBLIC
Lianali / UZBEKISTAN
Houita by Selma Boulcina / ALGERIA
La Rena by Renata Kliská / SLOVAKIA


JITKA KLETT představila novou kolekci 10 couture modelů a jeden svatební model. Na kolekci se v salonu pracovalo 6 měsíců a jeden model se vytvářel přibližně 130-350 hodin. Couture kolekce originálních modelů byla doplněna autorskými korunkami z dílny celosvětově úspěšného českého dua z Liberce Aničky a Vlada Škardů.


Na módní show přijeli z České republiky Jitku Klett podpořit módní návrhářka Beata Rajská spolu s úspěšným módním fotografem Arthurem Koffem /foto v příloze/. U vstupu do hotelu PENINSULA můžete obdivovat dílo další české firmy působící v zahraničí – lustr LA SVITU “Dancing Leaves” /foto v příloze – kombinace 3 kreativních oborů – módy, šperků a skla/.

Zdroj: Fotograf ARTHUR KOFF, RICHARD UGO TORBEY

Komentáře