Ideální dárek ke dni dětí? Veselé ponožky s vlastním motivem

Reklama

Ať už jde o batolata, školáky nebo puberťáky, 1. června mají svátek všichni. A i když nám občas možná trochu brnkají na nervy, stejně bychom je za nic na světě nevyměnili. Co jim tedy Den dětí zpříjemnit drobnou radostí? Máme pro vás tip, který je zaručeně potěší – veselé ponožky s vlastním motivem!

Barevné ponožky nejrůznějších motivů a provedení jsou trend, který jistě neminul ani vaše děti.  Pokud tedy váháte, čím ratolesti na „jejich den“ potěšit, s tímhle dárkem určitě vedle nešlápnete. A čím víc bláznivé a cool budou, o to lépe. Tyto požadavky bezezbytku naplňují Pejskonožky, ponožky české výroby, na které můžete dětem nechat natisknout (a originálním způsobem tak zvěčnit) čenich jejich pejska, kočičky či jakéhokoliv dalšího oblíbeného zvířátka. Anebo třeba portrét jich samých s nejlepšími kamarády. Fantazii se meze nekladou.

Ponožky s vlastní fotkou můžete vytvořit na webu www.pejskonozky.cz – stačí nahrát zvolený obrázek a vybrat jeden z mnoha doplňkových veselých motivů (ťapky, vesmír, puntíky, kytičky atd.), do kterého jej „zasadíte“.  Kromě ponožek můžete tváře (i čumáky) obtisknout také na žabky, nákrčníky nebo na spodní prádlo.

S každými objednanými Pejskonožkami uděláte radost nejen obdarovanému, ale také pejskům v útulcích. V rámci projektu PejskoPomoc totiž putuje 25 Kč ze všech prodaných položek na pomoc opuštěným hafanům. Za utržené peníze zajišťují autoři projektu produkci video medailonků s příběhy útulkových pejsků, kteří díky tomu získávají větší šanci najít nový domov, případně útulkům předávají finanční dary na pořízení krmiva, zdravotní péče a dalších nezbytností.

Aby si naši nejmenší mohli nošení Pejskonožek užít naplno, musí hezký design kráčet ruku v ruce s pohodlím. Pejskoparta proto po dlouhém zkoušení vybrala ponožky od malé české firmy, které jsou pletené z kvalitního syntetického vlákna. Díky tomu jsou pružné, hedvábně měkké a odolné proti rychlému „sedření“.  Dvě odvětrávací zóny navíc eliminují nežádoucí pocení. Tenhle dárek prostě nemá chybu!

Cena: 449 Kč | www.pejskonozky.cz

 

 

Komentáře