Iveta Vítová se chystá na prestižní Český ples. Róbu už má vybranou. Má i svého zlatníka!

Plesová sezona je v plném proudu a tak není divu, že zejména dámy řeší zásadní otázku – co na sebe? Předepsaný oděv je v případě plesů daný, zbývá jen vybrat si, v jakém modelu zazářit. Moderátorka Iveta Vítová, která se chystá na prestižní Český ples, už má jasno. Pokud jde o róbu, v níž bude tento vrchol společenské sezony 2. února v Obecním domě moderovat, sáhla po šatech z dílny sourozenců Ponerových.  

„Nad šaty jsem nemusela dlouho přemýšlet. V salonu PONER jsem vždy bez výhrad spokojená. Na Český ples jsme vybrali decentní šaty, které jsou zároveň i sexy. Myslím, že přesně splnily moji představu o šatech na tento večer,“ říká Iveta Vítová. I pro ni samotnou budou ale překvapením šperky. Pro tuto výjimečnou příležitost si Česká Miss roku 2009 zvolila zlatníka světových Miss Aleše Bergla, který jí šperky vyrobí přímo pro tuto událost. „Ještě jsem je neviděla, ale o to víc se těším, až budou hotové,“ dodává.

Sympatickou moderátorku doprovodí na 2. ročník Českého plesu manžel a kamarádka. „Oba už se těší a já jim i trochu závidím, že si ples užijí jako hosté. I když, já si to užiju také, kdo by nechtěl být po boku pohádkového prince Jana Čenského,“ usmívá se Iveta a prozrazuje, kdo jí na pódiu bude dělat partnera.

Vychystat se na ples je pro ženy často otázkou několika hodin. Jak je na tom ona sama? Příprava na důležitý společenský večer jí prý zabere tak hodinu času. O její vlasy a vizáž se totiž postará vizážistka, se kterou se zná ze své domovské televize Nova a je tak pro ni „sázkou na jistotu“. Na tanečním parketu je pro oblíbenou moderátorku zase jistotou ploužák. Jak prozradila, do tanečních ve 14 letech jít odmítla z obavy, že se k ní s její výškou 181cm a vysokými podpatky nenajde žádný vysoký kluk, a proto se s ní, jak sama říká „netančení“, táhne dodnes.

Na plesy ale jinak chodí usměvavá moderátorka ráda, bere je jako příležitost vyrazit do společnosti a strávit večer jinak než obvykle. A také prý miluje tombolu. „Málokdy teda vyhrávám, ale když, tak to stojí za to! Naposledy jsem vyhrála prasečí hlavu v přepravce,“ směje se Iveta Vítová.

Zda si odnese z tomboly něco zajímavého i tentokrát uvidí už v sobotu 2. února 2019 na Českem plese v Obecním domě.

Komentáře