Jak být krásná jako Kateřina Brožová?

Reklama

Zaměřili jsme se na účes a make-up půvabné herečky. Okoukejte její fígle!

Vlasy hodnotí Jarmila Gyöngyösi, kadeřnice – vedoucí umělecké sekce MIO faccia

Kateřina je sexy žena a ví, co jí sluší. Polodlouhé vlasy v jemném karamelovém odstínu jsou toho důkazem. Důležitý je objem, účes působí vzdušně.

K vytvoření tohoto účesu potřebujeme volume sprej, tužidlo, lak a lesk. Kvalitní šampon a výživná regenerace na barvené vlasy jsou samozřejmostí.

Volume sprej nastříkáme ke kořínkům a po celé délce aplikujeme lehké kvalitní tužidlo, které nám účes zpevní. Fénujeme přes větší kulatý kartáč. Ženy, které neumějí pracovat s kartáčem,  mohou použít natáčky s velkým průměrem. Ve finále účes nalakujeme a použijeme lesk ve spreji, který celku dodá zářivost.

Líčení hodnotí Kája Pavlíček, stylista a vizážista MIO faccia
Kateřina Brožová má krásnou a pěstěnou pleť, proto nepotřebuje příliš výrazný make-up, stačí krycí krém nebo lehký hydratační make-up.

Velké výrazné oči vhodně podtrhuje černá linka (se svým tvarem očí si ji herečka může dovolit). Doladěno výraznou řasenkou. Využití jemné rtěnky v barvě rtů s podtónem růžové Kateřině dodává svěží look. Tvářenkou stačí jen lehce oživit líčka, není potřeba dělat je příliš výrazná.

Komentáře