Jak si navrhnout tričko s vlastním potiskem?

Reklama

Nemůžete si v široké nabídce triček vybrat takové, které by vás přesně vystihovalo? Staňte se na chvíli designérem a navrhněte si potisk na míru. Je to jednoduché, nezaplatíte víc než za průměrné tričko z obchoďáku, a navíc budete mít originální model, který na ulici jen tak neuvidíte.

 

Řekněte to tričkem

Máte světu co říct? Napište si to na triko. Může se jednat o oblíbenou hlášku z filmu, vlastní citát nebo třeba o fotku oblíbeného herce či uměleckého díla – fantazii se meze nekladou. Jedinečným tričkem nemusíte obdarovat jen sebe: jde o neotřelý a finančně nenáročný dárek, kterým potěšíte kamarády i rodinné příslušníky, dokonce i děti. Můžete tak označit celou svoji partu: rybáře, vodáky, členy pánské jízdy nebo družičky na rozlučce nevěsty. Vlastní trička a mikiny s vlastním popisem jsou neotřelým a originálním překvapením, které udělá radost.

 

Trička jsou jedním z mála kousků oblečení, kde můžeme ukázat svoji individualitu, vyjádřit své názory a dát najevo jasný postoj nebo smysl pro humor. Máte myšlenku a jasnou představu? Nechte si vytisknout tričko s duší přesně podle svého návrhu.

Začněte výběrem kvalitního e-shopu

Než si objednáte nového člena vašeho šatníku, věnujte pozornost výběru obchodu. Přečtěte si recenze a názory zákazníků na kvalitu triček i samotného potisku. Máte vybráno? Prohlédněte si galerii vtipných triček, možná v ní najdete to „svoje“. Pokud ne, nezoufejte a vytvořte si vlastní návrh. Vybírat můžete z mnoha fontů i obrázků. Zásadní je vysoká kvalita vytvořené předlohy, zejména obrázků, s tím vám ale poradí pracovníci vybraného e-shopu, bude-li třeba.

A na co se bude tisknout? Evergreenem jsou pánská, dámská i dětská trička v neutrálních odstínech černé a bílé. V nabídce některých obchodů jsou i dětská body pro nejmenší, takže můžete vyšperkovat i ty nejmenší členy rodiny. A pozor, při tvorbě návrhu se nemusíte omezovat jen na přední stranu trička. V nabídce jsou také oboustranné potisky: můžete tedy svůj nápad prezentovat jak na prsou, tak i na zádech, případně si vymyslet na každou stranu něco jiného.

Po odeslání objednávky obratem obdržíte zpracovaný návrh a po jeho schválení se začne na vaší objednávce pracovat. Za dva až čtyři dny po přijetí objednávky bude tričko odesláno a za další den až dva se můžete těšit ze svého nového kousku.

Vlastní trička a mikiny s vlastním popisem

Máte tričko s vlastním potiskem a chcete víc?

Vytváření vlastních triček je návykové. Jakmile okusíte pocit jedinečnosti, který s sebou trika podle vlastního návrhu přinášejí, už se vám nebude chtít nosit konvenční módu z klasických obchodů. Dalším krokem může být vlastní návrh mikiny s kapucí nebo bez ní. Není to složité, stačí postupovat podle návodu z článku Jak si vyrobit mikinu s potiskem přímo na míru: Podrobný průvodce pro začátečníky.

Kromě triček s krátkým rukávem a mikin si můžete nechat potisknout také polštáře, hrníčky nebo zástěry. Co takhle obdarovat svůj protějšek nebo kamarády zástěrou s vtipným nápisem oceňujícím kuchařské schopnosti příjemce?

Ať už uděláte radost sobě, nebo se rozhodnete potěšit přátele a rodinu, tričko s textem na míru ocení nejen jeho nositel, ale i jeho okolí. A až budou lidé vyzvídat, kde jste ten stylový kousek koupili, můžete se jen šibalsky usmát a nechat si své tajemství pro sebe.

 

Komentáře