Kupte výrobek = zasaďte strom

Již od pondělka si můžete nákupem výrobku v prodejnách Yves Rocher udělat dvojnásobnou radost. Koupí vybraných produktů přispějete k záchraně naší planety, tím, že společnost za Vás vysadí stromek. Kampaň  Sázejte na krásu běží od  16. 5. – 5. 6. 2016.

Od svého založení v roce 1959 se v Yves Rocher ŽENSKÁ KRÁSA pojí s RESPEKTEM K PŘÍRODĚ. Sázejte s námi na krásu. Koupí vybraných produktů Yves Rocher podpoříte náš závazek vůči planetě a životnímu prostředí. Od 16. května do 5. června 2016 můžete díky kampani Sázejte na krásu jednoduchým způsobem přispět ke zdraví naší planety. Za každý zakoupený produkt z uvedené selekce nebo uveřejnění profilové fotky na Facebooku zasadí Yves Rocher jeden strom. 1 ZAKOUPENÁ RTĚNKA = 1 VYSAZENÝ STROM. Vztahuje se na nákup Hydratační rtěnky v tužce, Lesklé rtěnky, Krémové hydratační rtěnky, Rtěnky Grand Rouge a Lesku na rty Sexy Pulp po dobu kampaně. Yves Rocher dlouhodobě vysazuje stromy za nákup těchto vybraných produktů: Regenerační krém na den a noc, Jemný hydratační krém na obličej a tělo a Šampon pro zářivé vlasy. 1 ZAKOUPENÝ NÁRAMEK = 1 VYSAZENÝ STROM. Náramek s piktogramem stromu za 59 Kč ke každému nákupu. 1 PROFILOVÁ FOTKA NA FACEBOOKU = 1 VYSAZENÝ STROM. Za každou profilovou fotografii vytvořenou v aplikaci na www.sazejtenakrasu.cz a uveřejněnou na Facebooku a v galerii bude vysazen strom.

V rámci iniciativy Sázejme pro planetu vysazuje Nadace Yves Rocher ve spolupráci s nevládními neziskovými organizacemi stromy po celém světě. Do roku 2020 se nadace zavázala dosáhnout cíle 100 milionů zasazených stromů.

DOPOSUD BYLO OD ROKU 2007 VYSÁZENO:
– 64 MILIONŮ STROMŮ
– VE 26 ZEMÍCH SVĚTA
– ZA POMOCI 30 NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ
– SÁZÍME I V ČESKÝCH LESÍCH

Česká republika se k iniciativě Sázejme pro planetu připojila v roce 2014. Letos na jaře dokončila s podporou Nadace Yves Rocher první fázi projektu. V Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko tak bylo dosud vysázeno 100 tisíc stromů.

Komentáře