Letní kosmetická škola: Jak získat výstavní pokožku těla?

Tipy, které oceníte! Profesionální kosmetička a dermoexpert Marie Reichl radí, jak se o sebe starat v těchto horkých dnech!

Přichází čas dovolených a měli bychom se proto zamyslet nad tím, jak se připravit na to krásné lenošení. Velmi důležitá je hydratace a to jak vnější, tak i vnitřní. Nejlepší součástí pitného režimu je vlažná čistá voda pro odkyselení organismu (je vhodné ji popíjet s citronem). Opravdu dělá zázraky! Nejen, že podpoří zdravé vyprazdňování, ale také se výrazně projeví na celkové kondici naší pleti. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3014″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Dále si udělejte čas na peeling celého těla (nejlépe masážní rukavicí) krouživým pohybem od levé nohy směrem vzhůru, podpoříte tak funkci lymfatického systému a odstraníte odumřelé buňky, jež zabraňují vstřebávání aktivních látek. Vaše pokožka vám poděkuje. Bude vitálnější, luminózní a hebká. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“3015″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“402″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Vzhledem k tomu, že existují profesionální prostředky pro odvodnění, detoxikaci, zpevnění a hydrataci, je vhodné tyto přípravky následovně použít, a to individuálně (po poradě s odborníkem), nejlépe však v uvedeném pořadí. Zdůrazňuji, že jako u všeho v životě, přijmete-li tuto péči za součást svého každodenního starání se o sebe, výsledky se dostaví.

Marie Reichl, kosmetička – dermoexpert

Jako kosmetička začínala před 13 lety ve španělské La Manga Mar Menor pod vedením Josefíny Santos. 8 let je odborně školena předními španělskými technology přímo ve školících centrech výrobců profesionální kosmetiky v Barceloně. Dosáhla nejvyššího ocenění ve svém oboru „DERMOEXPERT“ a je oprávněna provádět mini-invazivní zákroky. Dále je expert na chemické peelingy. Svým klientkám poskytuje maximální péči na vysoké úrovni. 

Komentáře