Móda, jež boří hranice i společenská tabu..Michal Marek

Reklama

Módní návrhář Michal Marek se nebojí extravagance ani boření společenských tabu. Tváří jeho poslední dámské kolekce Můra se stal androgynní model, v Česku poprvé.

 

       

Aktuálně návrhář předvedl v praržské Pragovce módní  kolekci nazvané 24/7-365/days-4ever. Ani v případě této kolekce nešlo o pouhé módní vyjádření autora, kolekce má i tentokrát přesah – volně navazuje na kolekci Můra a je ztvárněním příběhu o poznání sebe sama, přijetí sebe sama se všemi klady i zápory, stejností i odlišnostmi. Kolekce byla členěna na tři zcela odlišné, avšak kompaktní celek tvořící řady – unisexovou, dámskou a pánskou.

Hvězdou večera byla dívka jménem Bára, která přes svůj handicap, po boku modelky Agáty Prachařové, zvládla svoji roli modelky na jedničku.


Celou přehlídku moderovaly Nela Boudová  a  Františka Čížková a na závěr proběhla ještě aukce obrazů s fotkami, které tým pořídil v Tunisu.

 

Tentokrát mohou návštěvníci ještě vidět   přehlídku 12.4. v Olomouci v hotelu Nezvalova Archa a 29.6. v době konání MMF, v Karlových Varech ve Spa hotelu Panorama.

   

Zdroj: Spycross

Foto: JAROSLAV HAUER

Komentáře