Moderní nylonová světla rozzáří váš interiér

Reklama

Světelný butik claro. přichází s další novinkou. Podzimní kolekci tentokrát během října obohatí sada nylonových světel MUMOON, a to hned v několika pastelových barevných tónech. Jejich geometrické vzezření stejně jako použité barvy přesvědčí každého pochybovače o tom, že právě tahle světla dokážou interiér osvěžit a vyladit do toho správného stylu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11625″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Jestli opravdu existuje láska na první pohled, tak tahle světla jí pro mě byla. Je vidět, že si na nich designéři opravdu dali záležet. Jsou elegantní, jednoduchá, ale přitom zajímavá. Navíc nylon, přestože jde o umělou hmotu, je v tomto provedení velmi příjemný materiál. MUMOON jsou prostě ideální světla na kombinování do jakéhokoli interiéru,“ řekla Ivana Papíková, provozní ředitelka světelného butiku claro.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11626″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Světla MUMOON jsou k dostání ve čtyřech typech a velikostech. Každý z nich navíc lze pořídit v osmi barevných provedeních – od nejsvětlejší lehce šedé přes žlutou a rezavou až po tradiční černou. Jednotlivé lustry je možné klasicky umisťovat samostatně, ale díky své vzájemné jak barevné, tak tvarové kompatibilitě se do interiéru báječně hodí umístit třeba i tři nebo čtyři vedle sebe. Stačí jen popustit uzdu fantazii, nebát se experimentovat a pak už se kochat výsledným efektem. Světla MUMOON v tom budou víc než nápomocná.

Komentáře