Vánoční galavečer v divadle představí kolekce butiku Kate fashion antiaging

Reklama

V pátek 22. listopadu 2019 se v divadle K. Pippicha v Chrudimi od 19.30 hod uskuteční módní galavečer, na kterém shlédnete nové, nejen italské, kolekce butiku Kate fashion antiaging, který je zaměřen na originální dámskou a pánskou módu pro volný čas a společenské události.

Premiéru zde bude mít nová značka CityZen, která má své kořeny v Chrudimi a Kate fashion má od 1.11. jejich první kamennou prodejnou v rámci ČR. Dále zde představí svojí aktuální pánskou kolekci značka PAKO JEANS, která má street a office styl.

Pozvání dále přijal salon se svatebními a společenskými šaty PRONUPTIA Pardubice, který připravuje šaty klientkám a nevěstám přímo na míru včetně veškerého servisu a má exkluzivní zastoupení ze samotné Paříže.

Celým večerem Vás bude provázet moderátor, známý český stylista a vizážista, Kája Pavlíček. V rámci galavečera přijal pozvání taneční pár Jitka Boháčová a Jiří Bělohlávek, kteří patří mezi světovou taneční špičku – vyhráli světový pohár v Itálii 2018, více mistři světa v Paříži v r. 2018. Letos zvítězili v soutěži German open v Mannheimu a Czech Dancesport v Pražském hotelu Hilton. Jako další hosty večera uvidíte zpěvačku Janu Kociánovou.

Celý galavečer již bude v duchu Vánoc a odstartuje nám tím adventní čas stejně jako v loňském ročníku. Galavečer letos nese název Večer splněných přání a je na podporu Dětského domova Nová ves.

Lístky na akci k zakoupení na butiku Kate fashion antiaging, Bretislavova ul.65, případně online přes portál divadla K. Pippicha.

Poslední listky v prodeji : Zde

Komentáře