Módní mikiny pro ženy: Objevte poslední trendy

Reklama
Jsou pro vás módní trendy důležité, ale stejně vždy vyhraje pohodlí? Upřímně, tak by to přeci jen mělo být a uvědomují si to i módní návrháři, kteří spojují aktuální módní trendy a pohodlí do dokonalých mikin, které už nebude chtít nikdy odložit. Jaké módní trendy v současné době vévodí v oblasti dámských mikin?

Zorientovat se v aktuálních módních trendech může být poněkud složité, každý volá, že právě tyto dámské mikiny letí, a přitom si to odporuje s tím, co jste četla včera. Nebojte se rádi vám poradíme, abyste si vybrala správně a užívala si svou novou oblíbenou mikinu klidně i po dlouhé roky. Nejprve je důležité si zvolit správný typ mikiny a poté se zaměřit na její barvu či případný potisk. Opravdu velký výběr různých typů mikin najdete třeba na https://answear.cz/k/ona/obleceni/mikiny.

Oversized

Velmi oblíbené jsou pro svou pohodlnost mikiny oversized, které se vyznačují velmi volným střihem a svěšenými rameny. Tyto dámské mikiny jsou skvělou volbou nejen pro sportovní aktivity, ale pro každou situaci, kdy si chcete užívat maximálního pohodlí. K těmto mikinám se hodí nejen sportovní kalhoty, ale i klasické džíny, celkově bude takový look vyzařovat určitou nonšalanci. Díky tomu budete vypadat pohodově a optimisticky naladěná. Mikiny oversized jsou navíc stále velmi trendy a rozhodně s ní nešlápnete vedle.

Hoodie

Velké popularitě se v poslední době nejen u žen, ale i u pánů těší hoodie mikiny. Tedy delší mikiny, které se oblékají přes hlavu, mají kapuci a zpravidla ještě kapsu, které se díky jejímu unikátnímu tvaru říká „klokanka“. Hoodie mikiny jsou dnes symbolem pouliční módy, pravidelně se kombinují s džínsy nebo s tepláky různých prestižních značek. Hoodie mikina je oblíbená zejména u mladé generace do 30 let.

Klasická mikina bez kapuce aka crewneck

Právě klasické mikiny bez kapuce, kterým se někdy říká crewneck, by neměly chybět v žádném šatníku, protože mají velmi široké využití. Tato mikina totiž působí mnohem formálněji než hoodie mikiny nebo oversized modely, pokud si zvolíte černou nebo šedou barvu dají se skvěle kombinovat i s blůzkou či košilí. Z tohoto důvodu jsou klasické mikiny bez kapuce považovány za nadčasové kousky. Univerzálnost těchto mikin dokazuje i skutečnost, že je řada žen nosí třeba i k sukni a velmi jim to sluší.

Díky tomu jsou tyto mikiny pořád v kurzu a neuděláte si s nimi ostudu, ani když vyrazíte s přáteli do oblíbeného baru či klubu. Nejen mikinu, ale i zbytek takového večerního outfitu najdete na https://answear.cz.

Propínací mikina s kapucí

Za vyloženě sportovní se považují propínací mikiny s kapucí, které však mají tu výhodu, že se rychleji přizpůsobíte případnému ochlazení nebo naopak oteplení. Mikinu prostě rozepnete nebo zapnete. V případě, že si plánujete zakoupit propínací mikinu, vybírejte s rozvahou spíše kvalitnější kousky, protože rozbitý zip dokáže hodně potrápit. Propínací mikiny s kapucí patří také mezi velmi trendy kousky, musíte však zvolit typ, který nebude přímo křičet, že patří na běžeckou dráhu.

Z výše uvedeného je tedy zřejmé, že většina typů mikin jsou stále v kurzu, stačí jen volit s rozvahou vzhledem k celému plánovanému outfitu. Co se týče barev pak můžete vsadit na pastelové barvy u mikin crewneck, které podtrhnou vaši ženskost. Mikiny hoodie pak volte v univerzálních barvách jako je černá, bílá, šedá a případně i červená.

Komentáře