Nikol Švantnerová ohromila Vary sexy šaty od Mentlové

Filmový festival v Karlových Varech je společenskou událostí roku. Zároveň je to také příležitost pro to, ukázat ty nejlepší šperky a luxusní šaty, a oslnit tak ostatní. Nejinak tomu bylo i u známé topmodelky Nikol Švantnerové, která si na originální a kvalitní módu obzvlášť potrpí. Spojila proto své síly s návrhářkou Ivanou Mentlovou, která jí vytvořila model přímo na tělo. A čím se při tvorbě šatů inspirovaly? 

Odhalení šatů modelky Nikol Švantnerové byl očekávaným okamžikem. A účastníci karlovarského festivalu určitě nebyli zklamaní. Bílé sexy šaty totiž kombinují rafinovanost i eleganci. Holá záda i chytře šitý dekolt odhalují vysportované tělo známé influencerky. A díky dlouhé vlečce působí Nikol v šatech jako antická bohyně.

Pro milovnici technologií Nikol je tento model ušitý přímo na míru. „Chtěla jsem hlavně světlé šaty. Mám ráda bílou a také jsem pěkně opálená, což je skvělá kombinace,“ říká Nikol a dodává: „Dlouhý rozparek až do pasu, rozevláté, vzdušné šaty, abych se cítila pohodlně. Tyhle šaty jsou prostě krásné.“

Luxusní kousek pochází z dílny známé návrhářky Ivany Mentlové. A z čeho je vlastně vyroben? „Šaty jsou z hedvábného šifonu a hedvábného elastického tylu, pásek je z python kůže,“ popisuje návrhářka. „Inspirací byl nejen telefon Huawei P30 Pro a jeho barevné provedení Breathing Crystal, který Nikol nedává z ruky, ale taky Nikol samotná. Chtěla jsem vytvořit šaty, které podtrhnou její přirozenost a osobitou krásu.“

Inspirace je patrná především u vlečky šatů. Ta přechází do nádherných fialových tónů, stejně jako barevné provedení Breathing Crystal. Design telefonu se svými jasnými odstíny totiž připomíná tu nejčistší polední oblohu.

 

 

 

Komentáře