Nová kolekce „batohové ikony“ Eastpak v podání Rafa Simonse

Freshlabels backpack store představí nejnovější počin spolupráce značky Eastpak s legendárním designérem Rafem Simonsem. Kolekce Eastpak x Raf Simons VII nabídne originální verzi ikonického batohu Eastpak RS Classic i několik originálních modelů batohů a tašek s výraznějším módním akcentem.

Raf Simons si v této kolekci bravurně pohrává s prvky haute couture zastřenými surovostí života na ulici, zároveň staví na pevných základech maximální funkčnosti a jednoduchosti stylu Eastpak. Ústředním motivem kolekce Eastpak x Raf Simons VII je nekonvenční parafráze na slavný kabát „trenčkot“ z 60.let minulého století.

Slavnostní uvedení kolekce Eastpak x Raf Simons VII v netradiční atmosféře „My děti z Masarykova nádraží“ proběhlo 2.8.2018 v 19.00 ve speciálním „batohovém“ obchodě Freshlabels v Panské ulici v Praze.

Eastpak x Raf Simons VII – batoh RS Classic
Typická silueta klasického batohu Eastpak Padded Pak s osobitým rukopisem Rafa Simonse. Velká šikmá přední kapsa jako symbol trenčkotu, unikátní materiál, praktické funkční prvky (vnitřní kapsa na notebook, pohodlné polstrování popruhů, oboustranné zipy). RS Classic je v nabídce ve dvou barevných variantách (Black Structured, Henna Structured).

Eastpak x Raf Simons VII – RS Female
Dokonalý kompromis pro milovnice chic módy i funkčního stylu – batoh s efektně řasenou vrchní klopou, která ukryje vše v bezpečí plus postranní vstup na zip a měkce vypolstrované popruhy. Dvě barevné varianty RS Female – černá (Black Refined) a henna (Henna Refined).

Eastpak x Raf Simons VII – RS Organized Sling
Kabelka / taška jako módní doplněk, ale po všech stránkách praktický. Celkový vzhled i jednotlivé funkce se dají uzpůsobit. Super inovací je popruh přes rameno vázaný na efektní uzel, který v horní části vytváří svrchní klopu. Přední šikmá „trenčkotová“ kapsa na zip má i speciální tajnou skrýš. V nabídce ve dvou barevných variantách (Black Structured, Henna Structured).

Eastpak x Raf Simons VII – RS Sleek Sling
Štíhlejší a kompaktnější verze RS Organized Sling z typické „kabátové“ vzorované látky v barvě Black Refined. Stylové prvky jako popruh na uzel, velká šikmá přední kapsa a ostatní funkce zůstávají.

O značce Eastpak
Americká značka Eastpak je na trhu již od roku 1952 a vyrábí tašky, které přímo vybízí k pohybu. Z výrobce batohů a tašek pro armádu USA se stala stylová značka pro každého, kdo chce ve městě žít, pracovat a bavit se.

Od roku 2000 je Eastpak součástí mezinárodního portfolia značek VF, aby se mohla dál rozvíjet její proslulá oddanost kvalitě a nezastavil se vývoj kompletní nabídky stylových a funkčních batohů, tašek přes rameno, cestovního vybavení a doplňků. Posláním Eastpak je poskytnout lidem svobodu objevovat svět jako nikdy předtím. www.eastpak.com

Raf Simons
Raf Simons pochází z Belgie, narodil se v roce 1968 ve městě Neepelt. V roce 1991 vystudoval průmyslový a nábytkový design a na počátku kariéry navrhoval nábytek pro galerie I soukromé interiéry. Předtím absolvoval pracovní stáž v designovém studiu Waltera Van Beirendoncka, kde vytvářel dekorace a instalace showroomů a kolekcí Beirendonckova studia.

V roce 1995 radikálně změnil své profesní zaměření, stal se návrhářem pánského oblečení – jako samouk – a založil vlastní značku Raf Simons. Od srpna 2016 je Raf Simons novým kreativním ředitelem značky Calvin Klein. www.rafsimons.com

Komentáře