Objevte přívěsky ve tvaru srdce, romantický trend roku 2020

Reklama

Je tu nový rok (dokonce desetiletí!) a s ním i čerstvé módní trendy. Na prestižní akci Fashion Week představilo více než 100 módních značek nejnovější styly pro jarní a letní sezonu roku 2020. Ať už se v nejbližších měsících chystáte experimentovat a volit nové odvážnější designy, nebo si chcete udržet svůj stávající styl a pouze ho chytře doplnit něčím zajímavým a neokoukaným, máme pro vás ty nejlepší novinky ze světa módy.

 

Trendy se mění, ale ty nejlepší nikdy zcela nezmizí

Nové styly a doplňky přicházejí a odcházejí tak rychle, že některé z nich ani nestihneme postřehnout. Proplují kolem nás tiše a téměř bez povšimnutí. Jiné jsou naopak natolik zajímavé, že se jimi necháme ovlivnit a začleníme je do našeho šatníku (či šperkovnice) na několik let.

Ať už módní trendy vnímáte jakkoliv, určitě je dobré mít alespoň základní přehled o tom, co se bude v nadcházející sezoně nosit. Volány, srdce, puntíky, neonové barvy, kožené komplety, výrazné šperky… Trendy roku 2020 jsou odvážné, výrazné a dominuje jim velikost.

Šperky volte rozumně, nejen impulzivně

Nové módní trendy zasahují i do klenotnictví, ale nejsou většinou tak výstřední jako v oblečení a doplňcích. Počítá se s tím, že šperky, zejména ty z kvalitních materiálů, jako je zlato a pravé drahokamy, si nepořizujeme jen na pár měsíců. Při nákupu žhavé módní novinky proto vždy myslete na to, jestli se vám brzy neomrzí.

Máme pro vás ovšem jeden z největších módních hitů nadcházející sezóny, kterého se rozhodně bát nemusíte. Srdce a srdíčka, klasický symbol lásky. Ať už představuje romantický styl oblékání vaši druhou přirozenost, nebo prostě jen hledáte hezký nový doplněk či dárek pro někoho blízkého, se šperkem ve tvaru srdce nešlápnete vedle.

Srdce v mnoha podobách

Nová módní vlna je líbivá a nadčasová. Trend srdcí a srdíček vás překvapí tím, jak snadno se nosí. Je univerzální, hodí se k neformálnímu oblečení, jako jsou džíny a tričko, ale i ke koktejlovým nebo plesovým šatům. Srdce se dá nosit kdykoli a kamkoli. Potěší všechny něžné duše, zvýrazní ženskost a dokonale vyjádří lásku k manželce, dceři či mamince. To vše dokáže tento jednoduchý tvar.

Pokud dáváte přednost minimalismu, můžete zvolit jemný zlatý přívěsek se srdíčkem, řetízkový náramek nebo třeba drobné náušnice pecky ve tvaru srdce. Jestli preferujete výrazné šperky, extravaganci a lesk a líbí se vám být středem pozornosti, sáhněte spíš po bohatě zdobeném diamantovém náhrdelníku s motivem srdce nebo po šperku s drahokamem syté barvy, například tmavě červeným granátem nebo fialovým ametystem.

Ukažte i vy, co pro vás znamená láska, a zároveň buďte IN. V ateliéru KLENOTA na vás čekají desítky náramků, náhrdelníků, náušnic a prstenů s motivem srdíčka v bílém, růžovém i žlutém zlatě. Najdete zde také šperky s drahokamy vybroušenými přímo do tvaru srdce. Prohlédnout si je můžete osobně v srdci staré Prahy nebo online z pohodlí domova.

 

Komentáře