Oznámení o přesunu jarního termínu veletrhu FOR BEAUTY 2020

Reklama

Pořadatelská společnost ABF, a. s. přesouvá jarní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY 2020 ze začátku dubna na polovinu května 2020. Vzhledem k aktuální situaci v České republice i ve světě, související s šířením nového typu koronaviru, pořadatelská společnost z preventivních důvodů přesouvá nadcházející veletrh z termínu 3.–4. 4. na náhradní termín 15.–16. 5.2020. Veletrh se uskuteční dle původního plánu v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Vzhledem k vládou vyhlášenému nouzovému stavu v celé České republice, které s účinností od 13. března ruší na 30 dní veřejné akce s předpokládanou účastí nad 30 osob, jsme nuceni zrušit původní termín jarního veletrhu FOR BEAUTY.

„Nouzový stav byl vládou vyhlášen v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem v Evropě. Nastalá situace nás velmi mrzí. Nicméně jedná se o zásah vyšší moci a ochrana zdraví všech občanů je i naší prioritou,“ říká Tomáš Kotrč, generální ředitel pořadatelské společnosti.

Vstupenky zakoupené v předprodeji, čestné vstupenky i již udělené novinářské akreditace zůstávají v platnosti na nový květnový termín. Předprodej vstupenek nadále pokračuje. Věříme, že tento krok přivítáte a podpoříte veletrh v novém termínu svou účastí na veletrhu.

Je nám líto, že tento společně připravovaný projekt musíme přeložit, ale jsme rádi, že můžeme vyhovět žádostem většiny vystavovatelů a uspořádat ho v náhradním termínu. Každopádně se jedná o situaci, kdy zasáhly události, které jsou objektivně mimořádné a zároveň nezávislé na naší vůli.

 

Komentáře