Pohádkové šaty – luxusní třpytivé materiály, krajky a hedvábí. To byla přehlídka Aleny Wilson

Reklama

Módní návrhářka Alena Wilson představila na začátku prosince svou novou kolekci velkých večerních šatů a koktejlek. K vidění byly luxusní třpytivé materiály, krajky, hedvábí i ruční zdobení.  

Na módní přehlídku bylo pozváno 100 VIP hostů a konala se přímo v butiku Aleny Wilson. Celá show byla podkreslena nádhernou operní hudbou a modelky chodily po schůdkách přímo do speciálně osvětlené výlohy, kde je hosté pozorovali i zvenku od vyhřívaného designového baru, kde se po celý večer podávalo luxusní víno.

Modelky galantně jistil u schodů syn Jolany Voldánové, který se i s dalšími finalitsy muže roku starali o přítomné hosty po celý večer. Defilé proběhlo za velkého potlesku a ovací a opět, jako v každé kolekci Aleny Wilson, byl velmi oceněn důraz na reálné ženské křivky, kterými se Alena nechává inspirovat.

Návrhářka je známá tím, že si na své přehlídky vybírá modelky velikosti 38/40 a podporuje tak zdravý životní styl a reálné postavy žen. Odsuzuje módní diktát nezdravě vyhublých modelek.

Mezi hosty bylo možné zahlédnout i známé tváře např. moderátorku Jolanu Voldánovou, herečku Míšu Dolinovou, muže roku 2019 Vojtu Urbana, moderátorku TV prima Lenku Špillarovou, módního stylistu Kaju Pavlíčka, moderátora Renata Salerna, módní blogery, stylisty, zástupce médií a partnerů.

Večer následně pokračoval velmi živou after party, která trvala až do ranních hodin.

Kolekci Aleny Wilson si můžete přijít prohlédnout do jejího butiku na Újezdě 3 na Malé straně.

Komentáře