Polibek s příchutí maliny, který vyhrává

Reklama

Květen je lásky čas, takže k polibkům přímo vybízí. Když ovšem dostanete pusu, která navíc voní po malinách, to je teprve slast. Ale to není vše. Za jednu jedinou takovou pusinku můžete vyhrát třeba chytrý telefon. Lákavá nabídka, že?

Oblíbená minerální voda Ondrášovka představuje horkou novinku pro letošní léto, Polibek maliny. Jemně perlivá minerálka s příchutí, která opojí vaše chuťové buňky. Jak ji jednou ochutnáte, nebudete si přát jinou. Navíc je díky vyváženému složení minerálů vhodná i pro děti od tří let, takže užívat si ji může plnými doušky celá rodina. A s přicházejícími letními dny se určitě skvěle využije při míchání nejrůznějších koktejlů. Víte, jak báječně osvěží takové malinové mojito?

Ondrášovka Polibek maliny však nejen dobře chutná, ale také perfektně vypadá. Její atraktivní červená lahev zaujme na první pohled a nejen v měsíci lásky se vám postará o praktický módní doplněk. Chcete-li okouzlit okolí, vsaďte na Polibek maliny, protože ten vám zaručí pozornost okolí. S minerálkou Polibek maliny navíc spouštíme soutěž, díky níž můžete vyhrát chytrý telefon, 50 balení minerálky Polibek maliny, nebo CD Lucie Bílé, která je tváří Ondrášovky. Stačí vyfotit májový polibek, zaslat ho na www.poslipusu.cz a čekat, zda se na vás usměje štěstí. Nejkrásnější polibek bude dokonce použitý na etiketě výrobku. Na nic nečekejte a začněte se líbat. Je přeci máj, lásky čas!

Komentáře