Porcelán se vrací do módy

Reklama

Nová designová vychytávka z pravého porcelánu se vrací v podobě vypínačů a zásuvek – praktické nezbytnosti v každé domácnosti.

Světelný butik claro. opět rozšířil svou nabídku o další designovou novinku. Tentokrát jde o ručně vyráběné originální porcelánové vypínače a zásuvky, které si od začátku prosince můžete pořídit v showroomu v Praze na Národní třídě. Celá kolekce je k dostání ve více než 20 barevných variantách (nezapomeňte si prohlédnout naši galerii), které lze mezi sebou velmi dobře kombinovat a vytvořit si vlastní, zcela jedinečný produkt přímo na míru. Vypínač i zásuvku tak můžete mít buď celou v jedné barvě, nebo sestavenou až ze tří různých barevných odstínů. Klasický nadčasový design všech produktů skvěle padne do jakéhokoli interiéru a dodá mu jedinečnou atmosféru i výjimečný vzhled.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15670″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“164″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Jsem opravdu velmi ráda, že můžeme našim zákazníkům nabídnout další novinku a navíc tak krásnou. Kombinovatelnost jednotlivých komponentů mě doslova nadchla, protože díky ní můžete vytvořit osobitý interiér, který do detailu koresponduje s vaším stylem. Porcelán s unikátní moderní úpravou je kromě toho velmi odolný materiál, a vypínače i zásuvky jsou tak téměř nezničitelné, lehce se udržují a i po delším používání stále vypadají jako nové,“ vysvětlila Helena Šarapatková, provozní ředitelka světelného butiku claro.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15671″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“164″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Celá kolekce je vyrobena z pravého českého porcelánu, na nějž se používá tradiční karlovarský kaolín. Kvalitu barev zaručuje unikátní hloubkové probarvení, díky němuž jsou barvy stálé a odolávají UV záření, takže svůj vzhled nemění ani při dlouhodobém přímém styku se slunečním zářením. Navíc mají vysokou otěruvzdornost, a vypínače i zásuvky tak velmi dobře vzdorují mastnotě, poškrábání, popsání fixou nebo jinému mechanickému poškození.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15672″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Vypínače ani zásuvky nekupujeme každý den a dobře vím, že vybrat do interiéru tu správnou barvu není vždy úplně jednoduché. Vypínač ve zvolených barvách si proto můžete v našem showroomu zapůjčit, doma si v klidu vyzkoušet jak ladí se zbytkem vašeho bytu a teprve potom si vybrat tu nejlepší variantu,“ uzavřela Helena Šarapatková.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15673″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“288″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Ceny vypínačů i zásuvek se pohybují od 1 000 do 2 000 korun, a jsou tedy srovnatelné s designovými řadami obdobných plastových produktů. Oproti nim však nabízejí daleko vyšší životnost a také odolnost při každodenním používání.

Zdroj: claro.

Komentáře